Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti összejönnétek egy rendőrrel? Vagy kizáró ok?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismertem egy pasit, aki már elsőre is nagyon nagy hatással volt rám. Külsőre is pont olyan, ami nekem a legjobban bejön, és a belsője, a stílusa is nagyon tetszik. Igazi pasi, imádok vele lenni, annyira önmagam vagyok vele, mint még senkivel, és azért nem utolsó szempont, hogy az ágyban is tökéletes... A barátaimnak már bemutattam (csak úgy, mint haver, de persze levették, hogy nem csak barát), és jól kijöttek vele, ami nekem nagyon fontos.

Viszont van egy "bökkenő"..engem soha, semmilyen körülmények között nem érdekel, hogy kinek mi a szakmája, most viszont kissé elbizonytalanodtam. A srác ugyanis rendőr, és úgy érzem, ez egyre jobban nyomaszt. Konkrét eset volt, hogy nála voltam éjjel, és jött a telefon, hogy be kell azonnal mennie. Tökmindegy, valójában miért kellett mennie, de azidő alatt remegtem az idegtől, hogy mi lehet vele. Pedig még együtt sem vagyunk...

Nem tudom, mit csinájak, mint ember, mint pasi tökéletes számomra, de nem tudom, hogy a szakmáját és az azzal járó folyamatos idegességet, aggódást képes lennék-e bevállalni...

Ti mit gondoltok erről?

18L (ő 24 amúgy)


2015. dec. 21. 20:31
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja azt kihagytam, hogy ő már nem egyszer, konkrétan a szemembe mondta, hogy szeretne velem kapcsolatot, de ez a félelmem miatt mindig csak halogatom, meg időt kérek...és félek, hogy bele fog unni..
2015. dec. 21. 20:32
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem gyere össze vele :)
2015. dec. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Nem kell félned. A magyar rendőrök bevetésbeni halálozási arány kevesebb mint a közúti baleseteké.


Magyarul nagyobb az esély rá higy elüti egy autó mint hogy bevetésen hal meg.


Ez a statisztika. Még a katonák halálozási aránya is hasonló itt mo-n.

2015. dec. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ne

En joba vagyok sok rendőrrel es egyik sem olyan mint amilyennek tunik

Nem tudom h milyen pszichológia teszten meg beszelgetesen esnek at de nem mukodik

Az osszes egy erőszakos allat

2015. dec. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
#4-es te egy kretén vagy. Azért mert neked van néhány rossz tapasztalatod azért nem kell általánosítani.
2015. dec. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Azért annyira már sikerült kiismernem, hogy felmérjem, milyen a jelleme, meg hasonlók. Nyilván nem lennék vele/mellette ha egy erőszakos állat lenne.
2015. dec. 21. 20:47
 7/19 anonim ***** válasza:
0%
Csak elmondtam hogy erdemes vigyázni vele, ezert nem kene lepontozni
2015. dec. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
szerintem igen
2015. dec. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Apám rendőr és abszolút nem az erőszakos állat kategória. A rendőr is ember. Ugyanúgy, mint a tűzoltó, a bolti eladó, a kovács, a programozó, vagy az irodalom tanár.
2015. dec. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Lendüljünk túl ezen, én a kérdésemre szeretnék válaszokat kapni (:
2015. dec. 21. 20:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!