Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az análozók között van olyan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az análozók között van olyan, aki úgy érzi/gondolja, hogy a végbele már nem működik olyan jól?

Figyelt kérdés

2015. dec. 22. 18:47
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Remélem nincs.
2015. dec. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Max. szellentés visszatartásban, de majd ezt lehet hogy a többiek is megerősítik.
2015. dec. 23. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem is azt akartam ezzel mondani hogy szellentés-inkontinenciában szenvedek, hanem csupán "szellősebb" vagyok.

Huzamosabb ideig nem bírom visszatartani pl. illetve könnyeben kicsúszik egy váratlan puki.

2015. dec. 23. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Joe.38 ***** válasza:
19%

Mese mese meskete.Aki 70 éves és valamilyen inkotrnciába szenved az k..u..rva volt fiatal korában ? Ekkora marhaságot. Soha se análozott még is lehetnek gondjai. De van aki rengeteget és semmi godja soha. Aki 6 évesen kezdte és tornász volt majd bajnok akár Csisztu Zsuzsa annak combja a sok spárgától úgy kitágult hogy ma már járni se bír?

A karatés pasi aki 30 éve edz és fej fölé tud rúgni. Azt ma tolókocsiba tolják mert olyan laza a lábizmai , hogy ha felállna collstokként csuklana össze? Ilyen marhaságot csak ovisok vagy férfi gyülölő feministák terjesztenek. Amelyik k..u..r..va meg sokat szopott vagy sok f..as.zt vert ki annak meg kérges a nyelve vagy a tenyere mint egy vájárnak ? Az emberi test nem ilyen. Arnold Swarzenegger se akkora ma mint mikor edzett. A test igazodik. Oda is vissza is. Ha használják akkor arra fele. Ha nem használják vissza. A törött csont is szétvált és össze tud forrni. Aki meghízott soha nem tud lefogyni ? Ha reggelente minden nap s..zar..sz egy akkorát mint egy f..a..sz. . Akkor kitágulva marad ? Ja. Ezeket az álmodozó ostoba még nem is gondolkodó embereket akik szeretik a másik ostobát riogatni mindig viccesnek tartottam.

2015. dec. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Előző, izomra hozol példát, de egy záróizom összetettebb. A kakálással sem szabad összehasonlítani az anált,és nem "nem gondolkodó emberek" ihlettékba kérdést, hanem proktológusok.


Az irományodban hasznos dolog nem szerepelt.

Tapasztalatot kértem,melyet kiegészíthetünk azzal is, hogy mennyi ideje, milyen gyakran űzi valaki a dolgot, valamint hogy tesz - e a negatív következmény ellen, illetve hogyan.

2015. dec. 23. 21:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vettem észre, hogy lenne negatív hatása. Mondjuk a szellentésben van valami, de az is inkább csak másnap.

Lehet, hogy vannak extrém esetek, de nekem semmi gondot nem okoz.

2015. dec. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok éve majdnem napi szinten análozok, de semmilyen negatív következményét nem fedeztem fel. Ha ésszel csinálja az ember, nem lesz semmi baja tőle. 24/f/p
2015. dec. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
36%

És szerinted az itt nyilvánosan ki is fogja mondani?

De gondolkodjatok kicsit! Ha sokaknak nehézséget okoz a szellentés visszatartása, egy idő után nem lesz ugyanez a széklettel is?

2015. dec. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as, ez egy anonim oldal... "nyilvánosan"
2015. dec. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!