Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, Nők, Hogy reagáltok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, Nők, Hogy reagáltok, ha egy roma srác rátok nézne, és szemmel láthatóan tetszenél neki?

Figyelt kérdés

itt most ne az alja romára gondoljatok akik olyanok is...


Ránéztek egyáltalán? vagy arra se méltatjátok, levegőnek nézitek ?

vagy ha mégis ránéztek, úgy teszitek azt, hogy egyből tudja, hogy esélytelen nálatok ?


egy picit tovább mennék..., ha beszélgetésre kerül sor, kiderül, hogy igen csak művelt 2-3 diplomával rendelkezik ( nem vette ) teljesen normális ő és a családja. Adnátok esélyt neki ? vagy akkor sem mert roma ? belegondoltok ilyenkor, hogy mit szólnak majd a barátaitok, és a szüleitek ? Nem akarjátok, hogy megbámuljanak titeket, ha vhova mentek ?


Tudom, egy picit sok kérdést tettem fel, de szerintem mindegyik fontos.


Korotokat is légy szíves írjátok


2015. dec. 22. 22:14
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Ez fogós kérdés. Attól mert roma azért nem nézném levegőnek. Adnék neki ugyanugy eselyt mintha magyar lenne. :)
2015. dec. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Kár, hogy nem forditva raktad fel a kérdést, mert én férfi vagyok és csak örülnék hogyha közeledne felém egy roma csaj!

Szerintem sokkal szebbek meg ágyban is jobbak.

Nálam biztos 10X több esélyel indulna, ha valóban diplomás roma csaj és nem a gyári segédmunkás.Igazából a diploma se fontos(bár nekem van) csak legyen olyan munkája, amit szeret csinálni(kis túlzással mondjuk hivatásnak, így egy fodrász szakmát szerelőt fodrász vállalkozó roma csaj is lehet csak, mint példa...)


Az, hogy ki mit szólna nagyon nem érdekelne!

Hogyha megbánmulna minket valaki az meg méginkább nem érdekelne....

2015. dec. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"nem vette"


:DDD

2015. dec. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát van barátom, szóval komoly esélyt nem adnék, maximum barátság.
2015. dec. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez nehéz kérdés,ha nagyon tetszene és lenne benne valami vonzó,akkor nem érdekelne.
2015. dec. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi az, hogy roma? Ilyen szó nincs a magyar nyelvben.
2015. dec. 23. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:

Engem nem zavar, sok pasinak bejövök, van közöttük magyar, perzsa, ázsiai, fekete, ez van, univerzálisan dughatóan nézek ki :D Azért, mert valakinek tetszem, nem vagyok köteles egyikkel sem komolyabban foglalkozni, nem szokott zavarni, ha tudom, vagy látom, hogy xy-nak bejövök. Ha szóba elegyednek velem, általában kedves vagyok, még a beszélgetéssel sem ígérek senkinek semmit, aztán majd eldől, kölcsönös-e vagy nem.

A megbámulás az egy olyan dolog, hogy nem nagyon lehet vele mit csinálni, de most mások véleménye miatt senkit nem diszkriminálok, én járok az illetővel azért, mert én úgy akarom, nem pedig azért, mert szerintem ő lenne a társadalmilag legelfogadottabb partnerem. A legutóbbi pasim ázsiai volt, és vele mindenki megbámult, mert ilyen tipikus gonosz-morcos yakuza feje volt, egyemmeg (nem japán, egyébként), kopasz fej, szakáll, izmos, én meg mellette a kis tiptop fehér csaj csinos szűk ruhában... akárhová mentünk, mindig megnéztek minket, elég feltűnő páros voltunk. Nyilván volt az a szint, amikor már kellemetlen volt, de ezzel nem nagyon lehet mit csinálni. Én nem zárkózom el az ismerkedés elől, teljesen mindegy, milyen származású az illető, az első beszélgetés után úgyis eldöntöm, mit akarok tőle, vagy akarok-e egyáltalán valamit.

24N

2015. dec. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!