Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most az ilyen roma srác...

Most az ilyen roma srác gazdag vagy csak kamu ruhákba jár?

Figyelt kérdés
húgomnak udvarolgat egy cigánygyerek, amit én nem helyeslek, mert elég gáznak tűnik a tag..de a lányeg, h tök márkás ruhákba jár, tommy hilfiger cipő pl armani meg mindenféle elegáns ruha, azonban én tudom hol lakik és egy leégett putri az a hely, több romával lakik egy sz*r helyen, nos akinek ennyi pénze lenne ruhára, hogy hogy egy ócska házba lakik? vagy a romák ezt csinálják? esetleg piacos ruhák lennének?
2014. szept. 23. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Mindent pénzét csak jó cuccokra költi. Olyan mikor valaki vesz egy kocsit, és abban él, minden napjaiban küzd hogy ne haljon éhen, de van egy fasza kocsija.
2014. szept. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

vagy piacos ruha, vagy amit jobban el tudok képzelni, hogy lopta

koptasd le a gyereket valahogy, vagy ha kemény vagy, akkor verd meg, csak akkor számíts a "kiccsaládra"

2014. szept. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Tuti kamu ruhákban jár.

Nálunk is vannak ilyen putrisok cigányok és ugyan így öltöznek.

2014. szept. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
ezek mind hamis ruhák. Pl a nagy Armani feliratos pólók a leg viccesebbek mert olyat nem is szokott gyártani eleve az armani :D
2014. szept. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jól van azért nem oylan ruhákban jár, hogy "guci" hanem tényleg eredetinek tűnnek, lehet az egyesnek van igaza, a pénz meg tuti lopott, adócsaló család sztem
2014. szept. 23. 13:35
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
még a gazdag romákon is kamuruhák vannak
2014. szept. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%
ha adócsaló stb gazdag lenne akkor nem egy lepukkant házban lakna hanem egy kacsalábonforgó aranyozott giccses szarban
2014. szept. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%

"hanem egy kacsalábonforgó aranyozott giccses szarban"


hehe +1 xD

2014. szept. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Audi A6 1.8T vagy BMW 520i (e39), illetve Audi A4 1.8T vagy BMW 320i (e46)?
2014. szept. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én egy kis városban lakom Borsod megyében. Nálunk is a cigányok márkás cuccokban szaladoznak.

-Miért? : mert lehúzzák a sulis, bamba, nyámnyila kölyköket. Vagy pedig a rablásból, betörésből, uzsorakamatból, jogtalan védelmi pénz követelésből, illetve műszaki cikkek, ékszerek és egyebek üzletelgetéséből.

Ez ennyire egyszerű. Mindent elkövetnek hogy munka nélkül is meglegyen mindenük. (Tisztelet a kivételnek.) Kevés olyan van aki tisztességesen megdolgozik a pénzért és abból veszi meg a márkás ruhákat.

2014. szept. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!