Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mi a nők véleménye...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a nők véleménye, az első benyomásuk amikor meglátnak egy nagyon gazdag (€ milliomos) fiatal (20-25) férfit pl egy luxus autóval?

Figyelt kérdés
Szerintem a jövőjüket képzelik el azonnal hogy milyen életük lehetne a srác mellett. Szerintetek ?
2015. dec. 25. 01:49
 1/9 El Greco ***** válasza:
Nekem is ez ugrott be, de mivel nem vagyok nő, nem tudom a választ.
2015. dec. 25. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha már tipizálunk, akkor valószínűleg hasonló mint amikor te látsz leszállni a villamosról egy átlagosan öltözött bomba csajt :)
2015. dec. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra, hogy apu jól keres.
2015. dec. 25. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Katzogni kezd a pénztárgép fejben és elképzelik, hogy mennyit tudnak majd lehúzni szerencsétlenről. Aki meg nagyi fiatalon - 20-25 között - ilyen javakkal rendelkezik Anna nyilván apu rakta a s**ge alá és csak így tudja elérni, hogy felfigyeljenek rá, így igen sokba fog kerülni neki a dugás.
2015. dec. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nõ vagyok és nagy ívbõl elkerülném.

1) vagy egy beképlezt kuki aki azt hiszi bármit megkaphat

2)Vagy munkát még életében nem látott és apuciék igazán jól tartják (Ha pénzre hajtanék akkor inkább az apjára mert õ mrgdolgozott a pénzért.)

3) Ha õ kereste, vagy mázlija volt akkor vagy túl elfoglalt, vagy észre se venne a fekete pulcsimmal és 0ftos sminkemmel :D

2015. dec. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be az ilyen. Tartok tőle mint embertől, mert ezek tipikusan azok a nagyképű egoista bunkó f.aszkalapok. Ilyen pasiknak hasonlóan egomániás lánykák kellenek, és azokkal is illenek össze.

Itt gyk-n el vannak tévedve az emberek, ahogy olvasgatom a kérdéseket meg válaszokat. Szerintem egy nő tudjan megküzdeni a saját pénzéért, és legyenek saját céljai, ambíciói. Modern társadalomban élünk elvileg, ahol a nő egyenjogú. Akkor miért akarna kihasználni valakit egy értelemsebb nő? Valakitől függni megalázó...

2015. dec. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti.

Az esetek döntő többségében neg ia kapnak bármit.


Utolsó

Persze itt a gyk minden nő ilyen öntudatos, aki megküzd a saját javaiért. Az előítéletek sem véletlenül születnek.

2015. dec. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sosem érdekeltek az autók, fogalmam nincs, ránézésre melyik mennyibe kerül. A márkákat felismerem a régi windowsokban lévő Auto Concentration játékból, de ott nem volt mellettük ár.
2015. dec. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Gondolom azért mindenki felismeri hogy 30milliós AMGs Mercedes/RS Audi vagy 1.6 dízel passat...
2015. dec. 27. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!