Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A parom kozolte Karacsonyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A parom kozolte Karacsonyi ajandekkent, hogy nem szerelmes, sosem volt az, elhagy. Mit tegyej? En szeretem! Van egy gyerekunk is.

Figyelt kérdés
Belemszerethet meg ?
2015. dec. 25. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Én elhiszem, hogy most egy világ omlott össze benned, de fogadd el, hogy ennek már vége.
2015. dec. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Milyen aranyos karacsony ajandek... bar en ezt aprilis 1.-re terveztem volna.. figyelj, ha egy ilyen szepmuveszeti vazaval hozot ossze a sors nem erdemli meg, hogy szeresd gyorsan adki az utjat!!! Vannak normalis emberek idovel miutan sikerult feldolgoznod, keres masik part :) persze, ha nalad marathat a kicsi foglalkoz vele. Nagyon nehez lesz ez az idoszak, de bird ki a kicsi kedveert. Amugy biztos, hogy nem viccelt? :/
2015. dec. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd a francba. Orulj h megszabadultál egy ekkora szemetladatol. Vegig hazudni egy kapcsolatot...raadasul gyereket is csinalni kozbe. Am hany evesek vagytok? Mert ha fiatal vagy meg akk mast is talalhatsz simán. :)
2015. dec. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szeretet ünnepe ide vagy oda.Egy ilyen bejelentés mindig földbe döngöli az embert!

Elgondolkodtató! Az hogy mostanra időzítette.Azzal még egyet beléd akart rúgni.Aki ilyenkor egy ilyen cselekedetre képes az nem ember!

Nehéz idők jönnek most.


Kitartás!

2015. dec. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Koszi nektek!

Azt sem tudom mihez kezdjek. Foleg igy a kisfiammal.

Szerintetek talalhatok meg kesobb valakit ?

34 vagyok.

2015. dec. 25. 11:44
 6/10 anonim ***** válasza:

Kitartás.

Biztos találsz majd vkit.

Vannak azért rendes pasik is.

Akik tudnak szeretni.

2015. dec. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Blöffölj! Mond neki, hogy neked is régóta van szeretőd, mert amit tőle kaptál az ágyban az egy nagy nulla volt! Hiába érezte, hogy élvezed, csak megjátszottad. Éppen ideje, hogy vége!


Kíváncsi lennék az arcára!

2015. dec. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Utolso, ez igaz is!

Bar honapok ota hozzam sem er.

2015. dec. 25. 15:52
 9/10 anonim ***** válasza:

Adjál neki! Az Ő lelke se legyen nyugodtabb mint a tiéd!

És persze a szeretődnek nagyobb a farka mint az övé, és istenien tud nyalni!

2015. dec. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Oldfire ***** válasza:
A gyerek tartásról se felejtkezzél el. Fizessen a rohadék. Ha bár kisgyermekkel nehezebb új kapcsolatot épiteni, ne add fel. Vannak normális pasik is.
2021. dec. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!