Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vérpéniszem van és néha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vérpéniszem van és néha szégyellem! Vélemény?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy vérpéniszem van ami lankadtan nagyon kicsi (6-7cm)

És ha alsógatyában mászkálok egy nő előtt és látja hogy olyan kicsi a csomag akkor az elég gáz tudna lenni.

Meg mielőtt letolom a nadrágom a csaj előtt és véletlenül lankadt akkor addig elfordulok ameddig teljesen merev nem lesz.

Mereven 15 cm hosszú és 5 cm széles.

Valahogy ezt leküzdeni? Vagy van igazságalapja az aggodalmamnak?

És ha már itt tartunk akkor azér erről a hosszról is mondanátok véleményt?

Szélességével nincs bajom mert tudom hogy ez átlag feletti és aki előtt letoltam a nadrágot csodálkozott rajt hogy ilyen vastag.



2015. dec. 26. 00:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Én szeretem a barátom vérpéniszét. Még izgalmasabbis, ahogy látom milyen hatalmasra meg tud nőni.

Mi a szégyellnivaló ebben?

A barátom is mintha említette egyszer,hogy nem szeret emiatt öltözőkben zuhanyozni.

Hü lyeség!

Fordulj orvoshoz,pszichológushoz ,ha ennyire nincs önbizalmad..

2015. dec. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

nekem is vérpéniszem van, ami lankadtan nagyon pici. Viszont van haverom akinek meg húspénisze van, lankadtan is akkora neki, mint egy lónak :)

Én irigylem az ő méretét, ő meg irigyli az enyémet. Ugyanis ő meg pont arról szokott mesélni, hogy mennyire kényelmetlen és olykor kínos tud lenni neki a túlzott méret.

2015. dec. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Hé, nyugi, a barátomnak is vérpénisze van, és szerintem ezen nincs mit szégyellni :) Ő is kb ugyanezekkel a méretekkel rendelkezik mint te, és múltkor bevallotta hogy elég frusztráló neki, hogy lankadtan milyen kicsi. De megnyugtattam hogy semmitől sem nedvesedek be jobban mikor érzem simogatás közben hogy aprókat rángva nő és nő a pénisze :) Komolyan annyira izgató :) És most hogy erre gondolok még rosszabb érzés hogy legközelebb csak szilveszterkor alszok nála... :D
2015. dec. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Sorstársak mindenhol :D

én is szégyelltem korábban de most már nem érdekel :D még haverok is szívattak. Mikor előző bnővel fürödtünk hát akkor eléggé szégyelltem :D de lecseszett, hogy ne hülyéskedjek.

3-4 alaphelyzetből a 13/4cmes fajta :D

2015. dec. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
nekem alapon 8,felállva 14 pfff
2015. dec. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ez tényleg abszolút hülyeség :D nekem is volt olyan h urológián össze ugrott olyan picire h ez a nagyító kell de ha felizgulok 18 centi és 2,5 széles szóval semmi probléma ezzel :D meg szerintem minden csaj tisztában van vele h megtud az nőni(sőt,szerintem a legtöbbnek az a megszokott is)
2016. márc. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!