Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van az, hogy szégyellem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szégyellem a melegségemet?

Figyelt kérdés
Én nem szoktam eltitkolni, mindenki tudja rólam, teljesen elfogadják. Fiúk közül csak hetero barátaim vannak, meleg helyekre sem járok, mert egyszerűen én a mai buzeránsokat nem bírom elviselni. Tudom, hogy én is az vagyok, de én teljesen másként gondolkodom, nekem például egy komoly kapcsolat lenne a legfotosabb csak tudom milyen szexmániások manapság, meg beadják hogy jajj én nem a szexre megyek aztán a második kérdésük: Aktív vagy passzív vagy? Mekkora? Amúgy nem fontos csak kérdezem. Borotválod? Stb stb. Az ilyenektől hányni tudnék. Meg amikor van párja, de közben félrecsinál mással mert ez ugye open relationship és akkor most I'm fucking cool now, inkább szégyen és gyalázat. Meg amikor jönnek az elvárásaikkal, hogy ,Jaaajjj hát legyen izmos, meg legyen kék a szeme, meg legyen akkora neki mint egy lónak, meg macsó legyen, a belső tulajdonságai nem is érdekelnek mert nekem csak a külső a fontoooos mert egy hejcednőő vagyoooook meg festem magamat juuujjj.' Én személy szerint elásom magamat más buzeránsok miatt, hogy te jó Isten, hova fajultunk el. Hihetetlen. Van még egyáltalán olyasvalaki, akinek számítanak az érzések, érzelmek, barátság, kapcsolat? Vagy ez így teljesen kihalt mint a mammutok vagy mi? 21 f

2015. dec. 23. 11:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
5%

a homoszexualitás nem normális tulajdonság

a világ úgy van megteremtve, hogy a férfi a nőhöz passzol és a nő meg a férfihoz

a homoszexualitás valószinűleg egy génhiba, hogy a saját neméhez vonzódik valaki

Ezzel a tudomány jelenlegi állásával még nem lehet mit kezdeni, de a jövőben valószinűleg ezt is orvosolni fogják tudni

Nem kell nagy dobra verni a dolgot ez homotéma egyébként is mindenkinek magánügye

2015. dec. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát, sajnos jogos a kérdés.

A 20-as fiúk sajnos elég komolytalanok, és a szexualitásuk megismerése őket le, nem a valódi társ keresése.... talán (ha a kor nem számít nagyon) próbálkozz idősebbekkel!

2015. dec. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

jakítás:

köti őket le

2015. dec. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Az idősebbek ugyanolyanok, talán még rosszabbak. Azt gondolod, hogy az idősebbeknek több eszük van, még jobban kihasználnak...na mindegy, ebbe nem fogok belemenni, mert felesleges. Nem is érdekel amúgy sem, az elsőnek meg teljesen igaza van, férfi-nő, ez a normális. Azon is gondolkodtam már, hogy rossz lánnyal próbálkoztam és azért nem volt jó. Vagy nem tudom, ez csak egy feltevés persze.
2015. dec. 23. 11:34
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

A melegek között is van aki rossz. Van aki komoly párkapcsolatot keress és a belső tulajdonságok érdeklik de ebből kevés van. Viszont a heterók között is sok ilyen van.

Én sok olyan heteróval beszéltem akit csak a külső érdekel,nem akar időt szánni arra hogy megismerje a másikat csak dugni akar.

Szóval nem a melegekkel van csak a baj,hanem az egész emberisséggel.

2015. dec. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%

NEM csak a férfi-nő kapcsolat a normális.

A homoszexualitás is normális az állatok között is vannak melegek.



Sok ember undorodik a gondolattól, hogy két férfi egymáshoz nyúl. Szíve joga. Ám azért, mert valamitől undorodnak, az még nem lesz erkölcstelen. A franciák csigát esznek, a kínaiak pókot, a melegeknek meg összesercen a borostájuk, amikor csókolóznak. Az ő nemi életük sem tartalmaz olyasmit, amit mások ne csinálnának, még ha a hangsúlyok értelemszerűen máshová tevődnek is. Különben is: egy kapcsolat, egy nemi élet, egy élet megítélése ne azon múljon, mit hova tesz az illető, hanem hogy tud-e szeretni, hűséges-e, támasz-e a bajban. E téren a melegeket se kell más mércével mérni, mint a többi embert: van köztük ilyen is, olyan is.

2015. dec. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

Nekem nem tűnik úgy a leírásból, hogy szégyelled. Inkább dicsekedsz azzal, hogy különb vagy a többi buzeránstól. Eljátszod a hattyú halálát mint az általad fikázott hejcegnők. Egy rakás hozzád hasonló "senkisevágyikmárkomolykapcsolatra?" típusú siránkozó írja blogjait meg panaszait szerte az éterben csak körbe kell nézni. Hogy a rákban nem találtok ti egymásra? Ez itt a valódi kérdés...


Az ilyen elsőválaszoló féle ádámésévázók meg nem jutnak el agyilag a második generációig, ami a harmadikat eme logika mentén vérfertőzéssel hozhatta csak létre. Amit pár oldal múlva ugyanaz a mesekönyv vért fröcsögve tilt. De hát minek is gondolkodni, ha egyszer valami beszívott zsidó két-háromezer éve már megfogalmazta a véleményünket...

2015. dec. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Sejtettem, hogy lesznek rosszindulatú hozzászólók, hiszen mit vár az ember egy ilyen oldaltól, ahol név nélkül mindenki annyira okos, és oltja a másikat, hogy az agyamat el tudnám dobni. :) És igen, büszke vagyok, de nem arra egyáltalán, hogy a fiúkat szeretem...vagy inkább vonzódom a fiúkhoz, vagy érdekelnek, hanem arra hogy nekem teljesen más a gondolkodásom és a felfogásom 21, lassan 22 évesen mint a legtöbbnek. A másságomra soha nem voltam és nem is leszek büszke sem dicsekedni nem fogok vele. De ezt nem fogom magyarázni ,fantom embereknek', csak feltettem egy kérdést, kíváncsi vagyok a véleményekre, ennyi, nem kell túllihegni. :)
2015. dec. 23. 12:35
 9/20 anonim ***** válasza:
91%

Nem annak kellene számítania, hogy ki, vagy hogyan mondja... Hanem hogy mit.


A legtöbb ember nem a tartalmát vizsgálja egy szövegnek, hanem a formáját, vagy a forrását. Ilyen szempontból a gondolkodásmódod nem különbözik a tömegétől - persze én csak egy fantomember vagyok..:)

2015. dec. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
32%

Mi rossz van abban ha egy fiatal ember állandóan szexelni akar, legyen az fiú, lány, hetero- vagy homoszexuális? Mikor akarjon szexelni, amikor már öreg és csúnya és senkinek sem vonzó?

Ez az élet rendje, mindig is így volt, már az ősembereknél is. A szerelem csak az utóbbi pár évszázadban van ennyire felmagasztalva. A szerelem igencsak múlékony dolog - akárcsak a jelképe: a virág.

2015. dec. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!