Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 21 évesen szűz vagyok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 évesen szűz vagyok és szégyellem. Mit tegyek? L

Figyelt kérdés

A többiekhez képest később jött nálam az első szerelem. Viszont abban a fiúban nagyot csalódtam. Nem feküdtem le vele. Utána sokáig elég zárkózott lettem a csalódás miatt. Aztán randizgattam, ismerkedtem. Jól esett, hogy tetszem más fiúknak. Lett volna esélyem kapcsolatra.Adott egy kis önbizalmat.Néhány hónapja megint felkeresett az első szerelmem, hitegetett, hogy együtt leszünk, de megint sehol semmi. Közben már 21 lettem és szűz maradtam. Egyre jobban szégyellem. Szerintetek várjak arra, hogy újra szerelmes leszek vagy feküdjek le valakivel, és ne várjak tovább?

L


(Nem válaszolok levelekre!)



2015. szept. 18. 22:07
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a szerelemre szavazok, de tartsatok nyugodtan régimódinak :) Nincs ezen mit szégyellni!!! 25/F
2015. szept. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 opened paradise ***** válasza:
100%

Vele semmiképpen se,megbánnád.

Én várnék.

És nem kéne szégyellned :)

2015. szept. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Várj. :) Bizonyára vonzó nő lehetsz, ha mások is érdeklődtek irántad, meg az idióta is próbálja magát visszakönyörögni hozzád...

És a szex sokkal jobb, ha van érzelem is. Én pl. nem élvezem anélkül.

23L

2015. szept. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem kell szégyenkezned emiatt,várj vele nyugodtan,de nem túl szimpatikus dolog kiírni,hogy nem válaszolok levelekre.
2015. szept. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves nézőnk, a hiba, az Ön készülékében van!


Ha úgy gondolod, hogy a szex egy olyasmi dolog, amit törvényszerűen x időn belül meg kell tenni, akkor nem vagy még felkészülve a nemi életre..

Ha elszeretnéd veszíteni a szüzességed, akkor tedd meg, ha még nem szeretnéd, akkor ne tedd.


Megkövezni senki nem fog érte, és nem is lesz kiírva a homlokodra, hogy x éves és szűz.


Tehát, egyedül rajtad áll a dolog.

2015. szept. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
Szégyellned nem kell, csak csináld ami jól esik:) Ha akarsz, lefeküdhetsz mással, szerintem élvezetes nem csak szerelemből csinálni. (én is lány vagyok)
2015. szept. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kedves válaszokat!:)

Én is inkább szerelemből csinálnám, hiába vágyom a szexre. De azt hiszem megerősítettetek ebben.

Mindenkit felpontoztam természetesen!

2015. szept. 18. 22:16
 8/17 A kérdező kommentje:
Akik levélben adtak tanácsot azoknak is köszönöm! :) Igyekszem ismerkedni, és ha ennyit vártam ezzel akkor a megfelelő emberrel megtenni.
2015. szept. 18. 22:30
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

Ne szégyelld! Ismerkedj. De párkapcsolat céljából.

Semmiképp ne feküdj le valakivel egyéjszakásban csak azért, mert el akarod veszíteni. Mert ha én lennék a barátod és ezt elmondanád nekem, mondjuk úgy, hogy......nagyon csalódnék..

2015. szept. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%

Szia Kedves Kérdező!


Engedd meg, hogy elmeséljem az én történetemet. Tudnod kell, egyidősek vagyunk.

17 éves koromban jött el nálam ez az időszak, amiben most te vagy. Körülöttem szinte mindenki túl volt már az első alkalmon, én meg még mindig csak a kisujjam szopogatásával tudtam volna maximum eldicsekedni. Megismerkedtem egy sráccal, aki már az elején tudatta velem, hogy nem szeretne komoly kapcsolatot, mégis belementem a randizgatása. Addig addig, amíg le nem feküdtem vele, ő volt nekem az első. Tudod mennyire megbántam? Annak ellenére, hogy kedves és figyelmes fiú volt, nem volt szerelem, csak szimpla kémia. Utána lett még két szexuális kapcsolatom, szintén minimális érzelmekkel és nem jó! Hiába szex, hiába petting, hiába minden, érzelmek nélkül "kezdőként" nem érzel semmi jót, csak annyit, hogy valaki járkál benned ki-be és próbálod keresni benne, hogy ebben mit élveznek mások?


Aztán lassan 1 éve megjött a nagy ő. A szexuális életünk csodálatos. És tudod miért? Mert őszintén szeretjük egymást, oda-vissza vagyunk a másikért, és megtennénk bármit egymás boldogságáért. Majd ha ezt érzed, akkor vagy felkészülve rá.

Sokan mondják, hogy az okos más hibájából tanul. Tedd te is ezt, és várd meg azt a fiút, akinek te leszel a mindene.


Arról pedig, hogy szűz vagy, nem kell tudnia senkinek a környezetedben, mert aki ilyen dolog miatt kinevet, az arra sem érdemes, hogy szóba állj vele.

Nem a mai elkorcsosult világ értékrendje a követendő, hanem az, amit felállítasz magadnak. És hidd el, Csajszi, saját magadnak teszel jót azzal, ha megvárod a hercegedet. :)


Legyél türelmes, járj nyitott szemmel, ne utasíts el elsőre senkit. :)

Képzeld, az én párom egy évig bujkált a facebook ismerőseim közt, mert nem vettem őt komolyan. Most pedig vele akarom leélni az életemet.


Sok sikert, ha bármi kérdésed van keress bátran privátban! :)


21/L

2015. szept. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!