Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meddig vagyok még a gulágra...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig vagyok még a gulágra küldve? Depresszióm kezelését is még várjam ki, mire kellek a nőknek?

Figyelt kérdés

ráadásul nagy esély rá, hogy gyógyszert kell szednem, amitől még fel sem fog állni...pedig a szexuális teljesitményem az egyik dolog amivel elégedett vagyok...pedig azért meg sem dolgoztam, csak egyszerüen sosem bénáztam az ágyban :(


emberek meg jönnek itt a hülyeségekkel, hogy ne irigyeljem a jo testalkattal, joképünek és magasnak SZÜLETETT fiukat, mert sokkal büszkébb leszek majd, ha én magamtól érem el, hogy jól nézzek ki...


aha..ja...nyilván örülnék neki, hogy pluszba éveket kell dolgoznom miközben más kefélhet...


most tényleg majd szedjem a gyógyszert akár egy évig is, mire leszek annyira jo fej, hogy megtetszek egy NEM RONDA nőnek, de majd azzal is küszködjek, mert nem fogom tudni rendesen megdugni...egy nő sem szeretetszolgálat ilyen téren. Ha nincs jo szex, akkor hamar kereket fognak oldani.


tehát most ha egy jobb életet akarnék, akkor 1-2 évig vállaljam be a NAGYON rossz életet?


26 évesen már kicsit rizikós lenne


2015. dec. 26. 15:24
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Beteg vagy, minek akarsz szedni hulyesegeket, te dontesed
2015. dec. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
mert mondjuk már 4 éve is felirta az orvos?
2015. dec. 26. 15:30
 3/38 anonim ***** válasza:
Válts dokit. A depresszióra nem megoldás a gyógyszer.
2015. dec. 26. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

másfél év pszichologus?


egyébként meg ez nálam már nem olyan szintü, amit mantrákkal meg lehet oldani...ha fejre állok, akkor sem érzem magam jobban.

2015. dec. 26. 15:43
 5/38 anonim ***** válasza:
50%

Ha elkezded szedni, előbb utóbb a szervezeted megszokja és egyre nagyobb dózis kell majd neki. Semmit nem fog megoldani az életedben. Idős korodra pedig szépen kialakul egy parkinson-kór a sok antidepresszáns miatt.

Aztán lebénulva fogsz meghalni egy kórházban.

Ha teljesen tönkre akarod cseszni magad akkor szedjed csak!


Hallottam már olyan férfiról aki 30 úgy döntött, hogy változtat bizonyos dolgokon és mára már több 1000 csajon van túl.


Ezekre keress rá:


Magyar:

Project Budapest

PUA


Angol:

Natural Lifestyles

Adam Lyons

2015. dec. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
70%

Az antidepresszáns nem a depressziót szünteti meg, hanem fenntart egy olyan állapotot a szervezetedben, hogy ne tudj szomorú lenni. De nem úgy h boldoggá tesz, hanem egy fajta semleges állapotba hoz létre az agyadban, amiben mint zombi évekig vegetálsz, aztán egyszer a nagy szürkeségben egyetlen dolgot tartasz majd érdekesnek, az öngyilkosságot.


Az antidepresszáns egyenes út a sírba, rengeteg szenvedéssel és magánnyal.


26 évesen még az életed 1/3-át sem élted le, nehogy már azon gondolkozz, hogy túl idős vagy változni.

2015. dec. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

bocs, de a depresszió is egyenes ut a sirba :D


söt az maga a konstans haldoklás

2015. dec. 26. 16:14
 8/38 anonim ***** válasza:

Így van tehát mindenképp meg akarsz majd halni akár szedsz vmit akár nem.


Nem akarsz inkább változni és boldog lenni?

2015. dec. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:

és depresszióval hogyan változz meg? Látszik semmi fogalmad nincs erről


nekem pár jó napom van, majd borzalmas heteim


nem vagyok addig JÓL egybefüggően, hogy bármit is változtatni tudjak, mert jönnek a rossz napok, és akkor élni nincs erőm

2015. dec. 26. 16:17
 10/38 anonim ***** válasza:
66%

Ezek szerint a depresszió irányít téged.

Gyenge voltál és behódoltál neki, mert erősebb.


Csak tudod az az érdekes, hogy te egy ember vagy akaraterővel a depresszió pedig egy érzés, amit az emberi agy kreált.


Szóval csak példaként... ha Isten csinálta az embereket ez most olyan, hogy Isten behódol az embereknek, mert azt hiszi h erősebbek, holott valójában ő irányít.


Tényleg hagyod h a depresszió irányítson? A saját teremtményed.

2015. dec. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!