Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi idő után és hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után és hogyan célszerű előhozakodni a "perverzebb" vágyainkkal?

Figyelt kérdés

Nem kell annyira rosszra gondolni, csak arról van szó, hogy szeretném (majd) rávezetni a párom másra is. Természetes, hogy nem mindenkinek jöhet be az anális szex, a prosztata masszázs vagy a szájba élvezés. Viszont jó lenne ezeket kipróbálni vele - és nem zárkózom el én sem, ha neki is lenne titkos vágya, amit meg szeretne valósítani. Csak azt sem szeretném, ha miattam akarná megtenni ezeket, mondván: nehogy elveszítsen.


Ti hogy oldanátok meg ezt a helyzetet?


2015. dec. 27. 12:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Kommunikációval. Ezt mind el lehet mondani neki amit leírtál, ha már kialakult a bizalom köztetek.
2015. dec. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát nálam úgy volt, hogy már mielőtt összejöttünk azelőtt egy csomó mindent megbeszéltünk. Szex, szexuális vágyak is már ki voltak beszélve addigra míg ágyba kerültünk, és jó volt, mert nem volt feszültség miatta.

Egymás perverzségeit is kibeszéltük és hogy ki mire vevő.

Szerintem az ilyen jobb előre tisztázni, hogy később ne legyen koppanás belőle.


23/F

2015. dec. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ezek perverziók lennének. Inkább részei a változatos szexuális kultúrának. Nyugodtan mondd meg neki, hogy ezeket kipróbálnád, ha normális, ezért nem fog veled szakítani. Perverziónak olyasmi nevezhető inkább, mint a véresre korbácsolás, kakiszex és hasonlók...
2015. dec. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Már előhuzakodtunk ilyenekkel, de nagyon visszafogott - ha lehet ilyet mondani. Amiket fent jeleztem egyik sincs az ínyére, én pedig erőltetni nem akarom. De jó volna...

Ez már patthelyzetnek tűnik, nem?

2015. dec. 28. 20:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Én ismerkedés közben szoktam. Ne később érje meglepetés.
2016. jan. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5 csinálni vagy mondani? Nem mindegy :'D
2016. jan. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

:DDD


Mondani amúgy. És még soha nem volt belőle probléma, lehet, hogy eleve úgy álltak hozzám.

2016. jan. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem viszel bele extrákat, hamar beleunsz a párodba.
2016. febr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én még az első randi legelején elmondanám a helyedben! Akkor nincsenek üres körök!

Csak őszintén!

Ő látja hogy egy kerténnel van dolga, te látod hogy itt nem lesz cumi, szemreélvezés, stb., és mindenki megy az útján tovább! :-)

2016. febr. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!