Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban létezhet olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban létezhet olyan, hogy egy férfi nem tud elélvezni, ha orálisan csinálják neki vagy csak még nem csinálták akkor jól neki?

Figyelt kérdés
2015. dec. 27. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
én akkor élvezek el amikor én akarok úgyhogy bárhogy csinálja a csaj nem rajta fog mulni :D
2015. dec. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen, én nem tudok az oráltól elmenni.
2015. dec. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én még csak simán sose mentem el az oráltól. Eddigi barátnőim nem túlzottan szerették, így nem is kaptam sok kényeztetést, pedig én nagyon szeretem nekik csinálni.
2015. dec. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
En sem tudok elmenni, nem is nagyon szeretem..meg a csajok se, tul nagy egy 22es nekik h bevegyek teljesen nekem meg csak az jon be :D inkabb nyalni szeretek :33
2015. dec. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Csak akkor nem megyek el, ha fáradt vagyok, vagy ha rosszul csinálják. Oráltól lassabban élvezek el, mint sima szextől.
2015. dec. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ennyi beteget! Nincs is annál jobb mint jól megszopatni valakit!
2015. dec. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jelen!

En inkabb magamnak csinalom meg azt is jobban elvezem mint a pipalast...

2015. dec. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én sem élvezem az orált.
2016. jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Imádom,de eddig csak egyszer tudtam elmenni ilyen módon sajnos..nem lehet megcsinalni nekem,pedig kár.
2021. szept. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!