Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyhogy nő létemre nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy nő létemre nem találok szexkapcsolatot? Mindig többet akarnak.

Figyelt kérdés

Jelenleg nem vágyok komoly érzelmekre, komoly kapcsolatra, de a szex bizony hiányzik.. Nem egyéjszakás alkalmi dugást keresek, ahol semmit nem tudok a másikról, hanem állandó partnert, akivel csak szex van köztünk.


Könnyen találtam már erre pasikat, az elején mindig meg is beszéltük a "szabályokat", de aztán mindig ugyanaz a történet, eltelik pár hét, és benyögik, hogy nem így tervezték eredetileg, de többet szeretnének tőlem... komoly kapcsolatot, belém szerettek stb. Persze, hízelgő ilyet hallani, de mikor negyedszerre esik ez meg velem.. így meg persze nem lehet folytatni a "csak szex" dolgot, ha az egyik félnek érzelmei vannak..


Mit kellene tennem? Mert direkt olyan férfiakkal kezdek, akik tudom, hogy nem akarnak érzelmeket, le is tisztázzuk, aztán tessék :D


Én csinálok valamit rosszul?


21/n



2015. dec. 27. 17:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

ez csak adott körülmények között működik.


amúgy törvényszerű.


Nem csinálod "rosszul", csak ez nem megy

2015. dec. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

de komolyan lehetetlen olyan pasit találni, aki nem szeret belém?? nemár :D


az a baj, hogy nem akarok "kipróbálni" még 10 pasit, aki képes arra, amit szeretnék

2015. dec. 27. 17:13
 3/15 anonim ***** válasza:

én a "többet" alatt azt értettem, hogy igénylik a társaságodat és szeretnének veled lenni.


de ha ez azt jelenti, hogy féltékenykednek, meg korlátozzák a szabadságodat, próbálják megmondani mit csinálj.... akkor bennünk van a hiba.

2015. dec. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Itt a nőkkel is van valami. Hagy meséljem el, a legutóbb egy lány miért lépett vissza szexkapcsolattól:

Mikor megkérdezte, hogy én mit is akarok, azt mondtam neki, hogy ezt általában a nők hozzák ki belőlem. Vagyis ha kedves-aranyos lánnyal találkozom, aki alkalmas tartós kapcsolatra, akkor azt akarok tőle. De ha olyannal találkozom, aki inkább csak alkalmira alkalmas, akkor meg azt akarok tőle én is. És ő erre azt mondta, hogy én akkor biztos komolyat akarok tőle, ezért inkább hagyjuk. Közben meg simán kefélgettem volna tartós kapcsolat vágya nélkül.

Szóval lehet hogy csak félrekommunikáltok. Ez nem lehet?


Még egy, ami már teljesen neked szól: Lehet hogy túl intelligens, komoly férfiakkal találkozol. Próbálkozz bunkóbb, prolibb, parasztosabb viselkedésű, kisugárzású férfiaknál.


És még egy dolog: Lehet hogy túlságosan szép vagy. Úgy értem átlagos kinézetű lányokkal könnyebb csak szexre összejárni. De egy nagyon szép lánnyal lehet, hogy sok férfi akar tartósan összejönni.

Legyél csúnyább, ha nagyon szép vagy :D

2015. dec. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
a többet alatt azt értem, hogy rendes kapcsolatot akarnak. randizni, bemutatni ismerősöknek, szülőknek, érzelmeket...
2015. dec. 27. 17:15
 6/15 anonim ***** válasza:

az igénylik a társaságod alatt meg az értettem, hogy nem csak felmenni hozzád és kielégíteni a testi vágyakat, hanem valami érzelmi kapcsolatot is fenn tartani. Ami kimerülhet abban is, hogy kellemesen elbeszélgettek, jól érzitek magatokat amikor akció előtt v. után vagytok. Nem feltétlenül időrablós módban gondoltam.



nah, harmadjára csak sikerült :)

2015. dec. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

ha be akarnak mutatni, akkor az azt jelenti hogy már beharangozták előre hogy van egy kapcsolatuk. Meg akarják mutatni másoknak, hogy nézzétek, nekem össze jött :)


Én azt javaslom, hogy tudd hogy megtalálod azt az embert akivel kiegészítitek minden formában egymást. Idővel megérkezik

2015. dec. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Biztosan tuti jó csaj vagy.
2015. dec. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Missi_Key ***** válasza:

ne beszélgess velük túl sokat.

akit nem ismersz azt nem is szereted. ennyi

2015. dec. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Az ilyet sosem fogom megérteni. Én mindig külön tudom választani a kettőt. Szerintem csak rossz pasikkal próbálkoztál. 28F
2015. dec. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!