Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyhogy nő létemre nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyhogy nő létemre nem találok szexkapcsolatot? Mindig többet akarnak.

Figyelt kérdés

Jelenleg nem vágyok komoly érzelmekre, komoly kapcsolatra, de a szex bizony hiányzik.. Nem egyéjszakás alkalmi dugást keresek, ahol semmit nem tudok a másikról, hanem állandó partnert, akivel csak szex van köztünk.


Könnyen találtam már erre pasikat, az elején mindig meg is beszéltük a "szabályokat", de aztán mindig ugyanaz a történet, eltelik pár hét, és benyögik, hogy nem így tervezték eredetileg, de többet szeretnének tőlem... komoly kapcsolatot, belém szerettek stb. Persze, hízelgő ilyet hallani, de mikor negyedszerre esik ez meg velem.. így meg persze nem lehet folytatni a "csak szex" dolgot, ha az egyik félnek érzelmei vannak..


Mit kellene tennem? Mert direkt olyan férfiakkal kezdek, akik tudom, hogy nem akarnak érzelmeket, le is tisztázzuk, aztán tessék :D


Én csinálok valamit rosszul?


21/n



2015. dec. 27. 17:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ha még nem találtál, írhatsz :D

21/F

2015. dec. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Lehet túl szép vagy és beléd szeretnek:) Hogy nézel ki?
2015. dec. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Egy szexkapcsolathoz is érettség kell, mindkét fél részéről. Nekem egy volt, több mint egy évig tartott. Soha nem éreztünk komolyabb érzelmeket egymás iránt.

F

2015. dec. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem azóta már bedugult a postaládád a privátban érkező ajánlatoktól, - na mindegy :D


Őszintén, a férfi is ember, meg érző lény, akármennyire is jobban koncentrál fizikai dolgokra meg szexre, végső soron vágyik a szeretetre és érzelmi biztonságra is. (Legkésőbb akkor, ha már a szex megvan.)


Na most, lehet hogy tetű dolgot fogok mondani, de sokan többé-kevésbé működő, anyagilag-érzelmileg biztonságot adó, de szexuálisan nem kielégítő kapcsolatban vannak. Jellemzően ilyenek a több éve házas férfiak.

Esetleg náluk lenne nagyobb szerencséd, titkos szeretői státusban. Garantáltan csak a szexre kellenél, két alkalom között ne is zavard a magánéletüket. Ha jól átgondoltad, hogy neked ez kell, akkor hajrá...

2015. dec. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem a megfelelő férfiakat találtad meg erre?


Amúgy a szex idejére sem vágysz komoly és erős érzelmekre? Anélkül azért mégsem ugyanaz a dolog, csak utána tudni kell érzelmi szinten váltani.

2015. dec. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!