Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Eltérő szexuális igények a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó modor nyomolvasó* kérdése:

Eltérő szexuális igények a házasságban:te megvagy elégedve a pároddal úgy minőségileg és mennyiségileg is szex terén? Ha kevésnek találod hogyan reagálod ezt le?

Figyelt kérdés
2015. dec. 28. 08:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Elég kevés sajnos... Próbálom pótolni egyedül..
2015. dec. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A feleségemmel házasság előtt jó volt a szex, és viszonylag gyakran is csináltuk. Viszont olyan mintha az esküvő kicserélte volna. A szex most fantasztikus, egyszerűen hihetetlen, hogy ő ugyanaz a nő! Emellett minimum napi egyszer együtt vagyunk, de van, hogy háromszor is. Mindezt két pici gyerkőc mellett (3 és 4) évesek.

34F

2015. dec. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10 éve vagyunk együtt. Az első 6 év az valóban "ami a csövön kifér" típusú évek voltak szexuális szempontból, teljesen egyenlőek voltak az igényeink. A gyerekünk megszületése óta, 4 éve viszont pocsék. A feleségem sokkal kevésbé kívánja a szexet, alkalmat is alig tudunk rá szakítani, olyankor is van, hogy erre-arra hivatkozik, minta nem is kívánna. Az orálszex meg szinte tabu lett. Pedig én imádom őt nyalni, ő viszont még akkor sem ad, ha kérem. Eléggé megyünk lefelé a lejtőn. Próbáltam már beszélni vele, hogy én nem szeretnék szexmentes házasságban élni. Azt mondta ő sem.
2015. dec. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!