Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Apukák, hogy bírtátok, hogy...

Apukák, hogy bírtátok, hogy mennyiségileg, és minőségileg is kevesebb lett a szex a baba megérkezése utáni hónapokban?

Figyelt kérdés
Apukák, hogy bírtátok, hogy mennyiségileg, és minőségileg is kevesebb lett, megváltozott a szex a baba megérkezése utáni hónapokban? Meddig tartott? Visszaállt-e minden egy idő után a régi kerékvágásba, vagy már semmi nem lett ugyanolyan mint rég? Hogy kezeltétek a konfliktusokat? Megromlott-e emiatt a házasság, vagy a probléma jobban összehozott benneteket?

#szeretkezés #szex #házasság #kapcsolat #kevesebb szex #baba születése után kevés szex
2014. szept. 15. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Egy férfinek kell uralkodni az ösztönein. Nálunk a 7.- hónaptól a szülés utáni 6 hétig nem volt szex. Tudomásul vettem, hogy ez egy ilyen időszak. Legfeljebb hideg zuhanyt vettem ha nagyon hiányzott.

30/F

2014. szept. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
No,és akinek a felesége hónapokkal a baba születése után sem kívánja a szexet? Jó, tudom, tudom: a nő ilyenkor elsősorban anya, fáradt, működnek a hormonok, a férfi meg legyen erős. Rendben. De meddig?
2014. szept. 15. 21:31
 3/12 anonim ***** válasza:

Én nőként írom, hogy szülés után 6-8 héttel "muszáj" elkezdeni visszarázódni. Természetesen akkor, ha a szervezet készen áll, a nőgyógyász mindent rendben talált.Minél több a kihagyás,annál nehezebb később.


Nálunk terhesség alatt nem igazán volt,de a 6. hét után már hetente egyszer biztosan.

2014. szept. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

Nekünk szörnyű volt a szex... Nem kívántam! Fáradt voltam folyton! Sokat veszekedtünk a dolog miatt!! Aztán kemény egy év után kezdett helyre jönni a dolog! Azóta sokkal jobb a szex mint valaha is volt! Heti szinte minden nap össze bújunk! Persze vannak rosszabb napjaink mikor egy sima filmnézős este is megteszi de tökéletes az életünk!! A párom szerint megérte várni és kínlódni!!

Légy türelemmel megértem ha rossz! A páromat is megértettem nem is azzal volt a gond de nekem az első fél évben tényleg csak az alvás volt ami elsőnek az eszembe jutott miután elalud a kicsi!!!

Rendbe fognak jönni a dolgok!!! Türelem!! Csak ezt tudom mondani!


Egy kétéves fiú anyukája!!

2014. szept. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%

Nekünk is nehéz volt visszarázódni, mert maradt rajtam, vagy 10 kiló plusz és engem nagyon zavart. De utána azt kell mondjam, hogy nekünk is sokkal jobb lett a szex. De ehhez kellett 9 hónap, hogy én is a régi legyek. ez idő alatt is maszatoltunk néha, de nem vágytam rá igazán.

Meg aztán mi a terhesség alatt sem nagyon voltunk együtt, az elején voltak gondok és azért nem lehetett, utána meg a férjemet zavarta, hogy a baba (vagy az, hogy meghíztam, csak nem mondta:)).

2014. szept. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%

En fel eve szultem.sajnos meg mi dig nagyon nem okes a dolog.faradt vagyok,nem kivanom.a parom 8utan er altalaban haza,a babank van h ejfelig fent van...orulok ha bezuhanok az agyba.nagyon szeretnem ha visszarazodna minden a regi kerekvagasba.jo olvasni hogy masnak is sikerult,sot jobb lett utana.

engem az is taszit a dologtol.hogy megereszkedtek a melleim,csikos a hasam es meg van plusz 8kg.nagyon nehez elfogadnom magamat igy,ezaltal nem is erzem kivanatosnak magam.nyilvan nem is vagyok az.erzem h ott lent sem a regi a dolog igy intimtornazok is.

2014. szept. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Örömmel olvasom, hogy azért nem olyan reménytelen a dolog. Sokat beszélgetünk, néha vitatkozunk ezen a feleségemmel. 7 hónapos a baba, terhesség első 3 hónapjában még egyszer-egyszer együtt voltunk, aztán szülés után havi 1-2, de közel sem olyan minőségű, mint régen. Ha elkezdjük nagy nehezen, akkor már jó neki is, és ki is elégítem, de addig nehéz eljutni, és hárít minden közeledést. Tudom, a nagy anyatermészet keze is benne van a dologban, hiszen amíg a nő szoptat, addig nem célszerű az újabb terhesség, ez által nem is kívánja a szexet annyira. Csakhogy van aki sokáig szoptat, plusz ugye a terhesség...szóval, itt nem pár hétről van szó, amit ki kell bírnia az ember fiának.:-)
2014. szept. 16. 01:39
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
nálunk az első fél év kínszenvedés volt. nekem nagyon fájt,hiába minden próbálkozás,5 liter síkosító...stb. rettegtem a dologtól. meg persze kedvem sem nagyon volt hozzá. DE! azért gyakran tettem "erőszakot magamon" és kényeztettem a páromat szájjal.ű pont azért,mert tudtam,h. neki viszont szüksége van rá. rá is kapott a dologra,már minden alkalommal követeli :) nálatok ez esetleg nem jöhet szóba? bár azt hozzá kell tennem.,h mi alapjáraton is kis étvágyúak vagyunk,előfordult,h. egy hónapban csak 1x szexeltünk...
2014. szept. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nálunk is kb. 1 évig kínlódás volt vele, pedig eü. oka nem volt. Csak a hormonok. Meg a tudat, hogy muszáj elkezdeni és csinálni, mert különben az apuka másfelé fog nézelődni. ( ha nekem valamit muszáj, azzal tuti ellenkezek )Aztán rendbe jöttek a hormonjaim, némi kezelés hatására. Többet tudtam magammal foglalkozni, többet beszélgettünk, elmentünk együtt moziba, sétálni, fagyizi, vettem magamnak szép ruhát, új haj, stb. Egyből nem éreztem magam csúnyácska, lepukkant anyukának. Heti 2 mindig megvan, van, hogy több. A gyerek későn alszik, mi is korán kelünk, szóval nem egyszer idő előtt bealszunk mindketten. De minőségben és mennyiségben is lényeges a változás. Mondd meg neki, nem muszáj szexelni, inkább csak kényezteted, akár masszázs, akár más, bármikor szólhat ha annyi arra a napra elég volt. Kívánni fogja a folytatást, ha amúgy minden más is rendben van.
2014. szept. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Oké,oké...ez mind szép és jó (bár apukák nem nagyon mondták el itt a tapasztalataikat), de mi van akkor ha a hosszú hónapok (évek?) szexmentessége alatt szépen kihűl a kapcsolat? Vagy ha anyukának a szoptatási időszak után sem jön vissza a kedve? Hogy lehet átvészelni ezt a nehéz időszakot? Persze, tudom: mindent meg kell beszélni, türelem, stb. De a tény tény: ha hosszabb ideig szünetel a szex (vagy az egyik fél csak kényszerből teszi) elmúlik a szerelem...
2014. szept. 22. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!