Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti kiakadnátok ha kiderül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti kiakadnátok ha kiderülne hogy a barátnőtök csinálta már hármasban? (2f-1n felállásban)

Figyelt kérdés
2015. dec. 28. 17:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon berágnék, több okból is. És jó eséllyel elhagynám.
2015. dec. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
kedves utolsó! miért?
2016. jan. 1. 13:59
 13/25 anonim ***** válasza:
Amúgy te a csaj vagy?
2016. jan. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Mert letagadta a kapcsolat legelején. És amúgy sem szeretem a r..ket.
2016. jan. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Ha ettől r.banc neked egy nő akkor te még nem találkoztál igazi r.bancokkal ;)
2016. jan. 1. 15:19
 16/25 anonim ***** válasza:

Összpontosíts, az első mondatomra.

De igazad van. Bocs. Nem jól fejeztem ki magam. Nincs velük semmi bajom, inkább csak irigykedek rájuk. Mindössze azt akartam mondani, hogy feleségnek nem kellett volna. De válás után, 2. "feleségnek" már nem lenne kizáró tényező. Ne haragudj, ha megbántottalak, nem állt szándékomban. Belátom, jobb lett volna azonnal javítani.

2016. jan. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Nem akadnék ki,nem bánnám ha ilyen vágyai vannak.Legfeljebb akkor ha nem akarná megismételni velem is!:)
2016. jan. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
Én sem akadnék ki, egyszerűen elhagynám. Nálam ez sokkal ri-bancosabb dolog, mint ha ötven férfival lett volna előttem. Kérdező! Mesélj csak, milyenek is az "igazi" ri-bancok?
2016. jan. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Az hogy valaki kipróbál egy ilyen felállást szerintem nem vall rossz lélekre.Kíváncsi,szenvedélyes természet.Ennyi.Az igazi ribik azok akik a kártyádról veszik le a pénzt miközbe más pasikkal kavarnak,összetörik a szíved...stb.Szerintem ez a r.banc nem az aki kísérletező kedvű az ágyban!Az meg h inkább 50 férfival xD Hát no comment.Azért ezt nem hiszem el hogy egyiknél se tudott megállapodni.Ez már beteges.
2016. jan. 20. 17:41
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem,de ha 2l,1f felállásban lett volna még izgatna is.
2016. jan. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!