Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sosem akarja csinálni. Már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem akarja csinálni. Már nem szeret? Megunt?

Figyelt kérdés

Több mint 2 éve vagyunk együtt. A barátom mostanában szinte sosem akarja csinálni, volt hogy egy hónapig nem csináltuk...

Én ebbe teljesen beleőrülök. Egyszerűen nem tudom mi lehet a baj vele, mostanában mindig azt mondja hogy nincs olyan kedvben vagy fáradt....

(nem meleg az tuti!!)

Talán nem tetszek neki vagy már csak szimplán megunt, nem szeret. A megcsalás is kizárt az biztos, nem lenne rá képes.


Mit tudok tenni ez ellen?



2015. dec. 29. 00:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha ő maga nem akarja, akkor sajnos semmit sem tehetsz. És nagy valószínűséggel ez a helyzet, mert akkor nem kamu kifogásokat keresne.


24/N

2015. dec. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Szerintem a pasival lehet gond!

Nem hiszem hogy megunt...2év nem sok idő. Ha ezalatt megunja a barátnőjét akkor sose lesz elég neki semmi/senki.

Ha esetleg a szexben nem veszed ki a részed akkor álljon a sarkára és irányítson.


Ne emézd magad! Próbáld megbeszélni vele. Lehet csak sok a nyomás rajta, esetleg párkapcsolati egyéb problémák...

2015. dec. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ő az aki nem veszi ki a részét...
2015. dec. 29. 00:48
 4/7 anonim ***** válasza:
#3 Csak fekszel, mint egy darab fa, vagy egyértelműen érzi is, hogy élvezed? Elég nagynak tartod a szerszámát, és ezt tudja Ő is?
2015. dec. 29. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Két évig ugyanaz a punci? Simán megunható. Amúgy miért ne vele beszéled meg? Ha nem méltet normális válaszra, akkor lapát.
2015. dec. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem márpedig megcsal.
2015. dec. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Megunható? Hát akkor azok akik már 10éve együtt vannak? Milyen újítás az a szexben ami miatt 10év alatt se unja meg?


Nem biztos hogy megcsal. Lehet hogy nem érzi vonzónak magát. Lehet hogy valamit megjátszottál és észrevette...

Beszéljetek mert félre is érthetett valamit

2015. dec. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!