Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gaz ha tetszenek a joval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gaz ha tetszenek a joval idosebb ferfiak?

Figyelt kérdés
En 19 eves vagyok es mindig is a 40 ev koruliek tetszettek meg de volt olyan is hogy 50-60 as ferfiak is megfogtak kulsoleg. Az tetszik hogy olyan markansak es vannak rancaik meg borostasak..nem jon be ha egy ferfi noies..es valljuk be a mai korosztaly nem eppen a legferfiasabb.Szerintem pl Harisson Ford meg mindig dogos... Ez nagyon durva?
2016. jan. 2. 10:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Én "mai" korosztály vagyok és nagyon férfias. :)

De nem baj. Az számít csak, hogy jól érezd magad.

2016. jan. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Én mindig azt mondom, ha egy pasi a szüleiddel egykorú, vagy netán még idősebb is, na, az már az a kategória, ahol nem keresgélnék.

Nyilván vannak persze idősebb pasik is, akik jóképűek, de azért kapcsolatot nem kezdenék vele, mert ő egy teljesen más korosztály, én egy teljesen más korosztály vagyok és hiába a jó külső, egyszerűen két külön világról van szó.

Amúgy nekem is voltak idősebb pasik az életemben korábban, a jelenlegi párom csak 4 évvel idősebb tőlem, de előtte voltak, akik 10-11 évvel is idősebbek voltak, de itt kifújt. Ettől idősebbel nem is kezdtem volna soha.

Viszont azért a 60-as korosztály, ha azt nézzük, már nem csak apád, hanem nagyapád is lehetne, szóval azért az már durva és túlzás.

2016. jan. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ez lehet az apakomplexus kifejeződése.
2016. jan. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Én bőven negyvenes vagyok. Köszi a dicséretet!
2016. jan. 2. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
71%
"es valljuk be a mai korosztaly nem eppen a legferfiasabb"... És tegyük hozzá, hogy a nők sem a legnőisebbek! Mert némelyik 18-20 évesnek olyan felfogása van, hogy falnak tudnék menni tőle! Java része azt se tudja mit akar az élettől, és arra, hogy egy férfival kapcsolatban önálló életet kezdjenek, na arra tökéletesen alkalmatlan!
2016. jan. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

En is 19 eves vagyok..nekem a 30as korosztaly jon be:))

Annal idosebb nem.. :)

De kinek mi jon be:D

2016. jan. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Vannak ilyen lanyok is en tudom..de en pont nem tartozom kozejuk.
2016. jan. 2. 10:58
 8/23 anonim ***** válasza:
Ez jót tett az egómnak! Köszi kérdező!
2016. jan. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Pontosan tudom mit akarok az elettol es eddig csak komoly kapcsolatom volt.
2016. jan. 2. 11:00
 10/23 anonim ***** válasza:

Ez pont egy olyan kérdés.Ami igen csak megosztja az embereket.

Kedves kérdező! Tedd azt és úgy, ami neked jól esik!

2016. jan. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!