Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti hogyan viselkednetek ebben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan viselkednetek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
tehát barátnőmmel akárhogy is próbálkozunk nem tud elelvezni ,meg ujjamtól se akármeddig csinálom ,pedig régebben ezek a módszerek nem egy nőnél sikert eredményeztek és nem volt gondom, és most a bnöm vett egy vibrátort ami nekem rosszul esik h en nem tudom kielégíteni és elveszi az önbizalmam. Szerintetek ez segíthet abban ,hogy esetleg így elérje az orgazmust es későbbiek folyamán velem is ät tudjam majd élni ezt?

2016. jan. 2. 21:57
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]



[link]



Mindkettőt ajánlom figyelmetekbe. Szerintem az orgazmuskészségével van baj.

2016. jan. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Naná!

Ne féltékeny légy arra a szarra, hanem vedd a kezedbe.

Amikor használod, kezdd el nyalni is, meg simogatni, később pedig egyre inkább csak te dominálj és a vibri kevésbé, végül észre sem fogja venni, hogy "csak" te vagy.

2016. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

7 nővel voltam az életben. Abból 6 elélvezett, 1 meg fél óra nyalás (másnap nyelv izomlázam volt) és 20 perc dugás után sem.


Csak a tapasztalataimból kiindulva (jól nyalok szinte minden nő visszajelzése alapján és a farkam is 17 centi és jól is tudom használni) szerintem kettőnk közül inkább benne volt a hiba.

Egyszerűen csak vannak nők, akiknek ez nem megy valamilyen testi/lelki gond miatt. Ne a te fejed fájjon a barátnőd gondja miatt.

(Mondjuk azt nem írtad, de fontos lenne tudni hogy korábban más férfiakkal elélvezett-e már. Én úgy vettem, hogy nem, ez alapján írtam a válaszom.)


23/F

2016. jan. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves egyes, téged szponzorál a könyv írója, hogy minden kérdés alá belinkeld azt "könyvet"?


A kérdezőnek meg annyit ajánlanék, hogy kérdezd meg a barátnődet, hogy ő hogyan szeretné, kommunikáljatok.

2016. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én meginnék egy sört és leszarnám a problémáját
2016. jan. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
utolsó ezen jót nevettem :DD
2016. jan. 2. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!