Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elfogadható a szexkapcsolat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható a szexkapcsolat?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és van egy szexkapcsolatom. Elmondtam anyának, aki kis idő elteltével azt mondta nekem, hogy ez beteg dolog és hagyjam abba. Ennyire elfogadhatatlan?

Nem vagyunk együtt a fiúval, de csak én vagyok neki és csak ő nekem. Érzelmekről nem beszélünk, mert mindketten zárkózottak vagyunk, de gyakran bújunk össze szex után, tehát nem csak barátként tekintünk egymásra.


2016. jan. 2. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Minek mondtad el az anyádnak? Ő nem ennek a generációnak a tagja.

Nem, nem beteg dolog.



25F

2016. jan. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szerintem elfogadhatatlan egy hagyományos erkölcsi rendszerrel rendelkező emberkének.

Aki modernebb, hogy is mondjam szabadosabb , erkölcstelenebb rendszerben él, mi szerint bármit szabad ma, már így szex terén, hiszen holnap már múltnak számít, azt meg el kell fogadniuk, ha akarnak velem valamit.E szerint nem gáz, akarnának néhányan még ilyesmit.

Attól függ te melyik szerint szeretnél élni.

2016. jan. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Véletlenül került a homoszexuális kategóriába. Semmi köze a kérdésnek a melegekhez elnézést.
2016. jan. 2. 22:35
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
a szex rád és arra tartozik akivel csinálod. elmondhatod még a kutyádnak vagy a kiscicádnak de családtagnak teljesen felesleges...minek? kit érdekel?
2016. jan. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Olyan szituáció alakult ki, ami miatt el kellett mondanom. (Nem terhesség vagy nemi betegség)
2016. jan. 2. 22:58
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Akkor ez van. Emelkedj felül anyukád prüdériáján.



25F

2016. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Missi_Key ***** válasza:

teljesen elfogadható...de minek mondtad el anyádnak?

ők más generáció, sztem akkor lenne a legboldogabb ha csak házasság után sexelnél -.-

2016. jan. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ma már nincs ezzel baj, szabad világ van, 18 elmúltál, te döntöd el, másnak nincs köze hozzá. Anyukádnak más lesz a véleménye mindig, de vagy nem veszed figyelembe, vagy otthagyod a srácot. A kérdés az, hogy mit keresel. Jó neked, ha csak szex van és bekorlátozod magad? Mire számítasz? Ha terhes leszel, akkor mihez kezdesz?
2016. jan. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

anyukád is megkérdezte ugyan ezt a kérdést ma...csak úgy hogy, mit szólnátok hozzá, ha a lányotoknak csak szexkapcsolata lenne?

:)

2016. jan. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem beteg,én is tartanék fent ilyen kapcsit ha találnék rá 1 tökös lányt aki benne lenne!!! a tököst nem szó szerint értem Lányra gondoltam
2016. jan. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!