Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Egy nő hogyan tud...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Egy nő hogyan tud titeket lenyűgőzni az ágyban?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi,hogyhan érhető el a maximális kielégülés...nem a tipikus "szopjon le és jól lovagoljon meg" tipusú válaszokat várom,hanem olyanokra lennék kíváncsi amiben a lelketek is kielégül és extázisba kerülhettek.

Például: birtoklás kiteljesülése,vagy a nő háremhölgyé válása...? légyszi avassatok be! Konkrét megtörtént példákat is írhatnátok esetleg privátban. :)


Egy tanulni vágyó lány



2016. jan. 3. 11:50
1 2
 1/14 Kurtz Bickle ***** válasza:
90%
Sok puszival, csókkal, simogatással, érintéssel, és azzal, ha a nyakam köré fonja a karjait.
2016. jan. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Intimitással és odaadással.
2016. jan. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
szeretkezzetek és ne csak b_sszatok
2016. jan. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

Nekem úgy, hogy miután elmentem az adott hölgyben, nem veszem ki, hanem még sok-sok percig úgy maradunk ölelkezve, szorosan egymást ölelve. Ilyenkor igazán nincs is köztünk távolság, olyan érzés mintha az a két fél dolog egyesülne :)

(Ez engem nagyon nagy boldogsággal tölt el, egyszerűen imádom ahogy test a testnek simul )

Nekem ez :D

2016. jan. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Birtoklás? Hát azt ne. Az ember nem egy tárgy. :)

Egy nő, legyen odaadó, őszinte, nyitott, megfelelő értelmi és érzelmi intelligenciával rendelkezzen.

Az ágyban úgy tud lenyűgözni hogy engedje szabadjára a vágyait és élvezze a szexet. Néha vegye át az irányítást. Ha egy férfi figyel a nőre, és ki tudja elégíteni, akkor azt a nő meghálálja, viszonozza, kezes bárány vagy vadmacska válik belőle. Szex végén odabújik, puszil, csókol, simogat, kényeztet. Ez lelkileg is kielégíti a férfit és testileg is.

Ha minden passzol, a nő kötődik és ragaszkodóvá válik. De ehhez nem csak a szex kell.

2016. jan. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem szex partnert keresek az oldalon. -.- Tényleg csak példákra vágyom akár itt van privátban. (Nem,nem vagyok benne Bdsm-ben)
2016. jan. 3. 12:19
 7/14 A kérdező kommentje:
*gy
2016. jan. 3. 12:19
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)))
2016. jan. 3. 12:20
 9/14 anonim ***** válasza:
34%
Szopjon meg és lovagoljon le
2016. jan. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
10%
9-es ezt én akartam:(
2016. jan. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!