Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tartós kapcsolatban, ha sokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartós kapcsolatban, ha sokat szexel a pár, akkor nem túl drága az óvszer finanszírozása?

Figyelt kérdés

Tehát, magamból és a páromból kiindulva, heti 3x együtt alszunk, és ezeken a napokon 3-szor biztosan szeretkezünk, de van,hogy másnap reggel is. Ha heti 10 alkalommal számolok, akkor az havi 40 szex. Persze vannak benne eltérések. Durex óvszer emlékeim szerint 1000 Ft körül van,ami 3 db-ot tartalmaz.

Ebben az esetben komolyan van aki kifizet havi 10-12ezer Ft-ot csak a védekezésre? Egy havi fogamzásgátló tabletta kb 2000-2500 Ft-ba jön ki. És sokkal élvezetesebb is,persze ez mindenkinek egyéni meggyőződése,hogy hogy védekezik, de így kicsit elgondolkodva, én nagyon sajnálnék ennyi pénzt óvszerra áldozni.


2016. jan. 3. 13:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát nem ovszerrel kell csinálni, amugysem szeretik sokan :D
2016. jan. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

"... én nagyon sajnálnék ennyi pénzt óvszerra áldozni"

1. "óvszerra"?

2. A gyermeknevelés többe kerül.

2016. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
vannak nagyobb kiszerelésű óvszerek is 50 100 db os töredékébe kerül pontos számot nem tudok de szerintem nem több mint 50 ft per db
2016. jan. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
A fogamzasgatlo belulrol tesz tonkre viszont olcsobb az ovszer meg nem csinal semmit es dragabb de egyszerubb kihuzni es nincs gond ingyenes a szex ;)
2016. jan. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél 12db ost :-) pl a lidl- ben kapni vagy rendelj neten

A tabi sok esetben a nőknél olyan tünetet okoz ami nem.lenne kedvező neked sem pl eltünik vagy csökken a libidója a nőnek bör elváltozások és sorolhatom még a többit

2016. jan. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem. Egyébként, marha olcsón szoktam venni. Itt biztos nem is ismerik ezt a fajtát.

Tango De Luxe. Román termék és ízesített, a vége pedig rücskös. 160-180Ft/csomag. 3db-os. Strapabíró. :D

2016. jan. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

lidlben pl a 12 darabos kb 800ft, és semmi gondom nem volt még vele, pedig mi ezt használjuk. van belőle többféle.

de pl rossmannba vagy DM-ben is hasonloak vannak.

2016. jan. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

[link]


2-2,5 évre megoldva

2016. jan. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én a Rossmannban szoktam venni, saját márkásat, azt a Preventivot. 12db 600-800Ft, attól akciótól függ, meg ha új fajta jön ki az is olcsóbb. Semmi problémám nem volt vele, sok fajta van márkán belül, és óvszerhez képest elég sokat lehet érezni némelyik fajtával.
2016. jan. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

- A tablettának vannak mellékhatásai. A guminak nincs.

- Ha nagyobb csomagot veszel akkor olcsóbb.

- Igaz, hogy drága, de még mindig olcsóbb mint a terhességmegszakítás vagy a gyereknevelés!

Bocsánat! Csak az anyagi részére értettem!

2016. jan. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!