Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mind a kettő nemnek szól ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mind a kettő nemnek szól ez a kérdés, a kérdés az, hogy van-e itt olyan férfi akit barátnője a G-pontjánál izgatta-e (prosztata masszásnak is nevezik) és van-e itt olyan nő aki csinálta már ezt barátjának?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy ez mennyire jó meg ilyenek,de kíváncsi vagyok arra hogy nektek mi a véleményetek erről,hogy ez most tényleg jobb mint amikor leszop egy csaj? vagy ez fáj először? és hogy viseli ezt a férfi hogy most belé nyulkálnak? a nők is szívesen csinálják? biztonságos?

2016. jan. 4. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát izé, engem próbáltak szopás közben megujjazni, de műkörömmel eléggé fájt, sőt semmire sem mentünk nagyon :D

Nem ment el a kedvem amúgy...

2016. jan. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyszer barátnőm olvasott valahol erről. Nagyon dicsérték, hogy milyen jó a férfinak, és ettől megjött a kedve.


Nekem is, mert már én is sok jót olvastam róla, és ki akartam próbálni.


Aztán egy nap gumit húzott az ujjára és megpróbálta. Aztán pár pillanat múlva kihúzta, és csupa "barna" volt.


Ott és akkor elment a kedve az egésztől.

Mai napig bánom, hogy semmi sem lett belőle:-(((

2016. jan. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyszer poénból felvetettem a dolgot a páromnak (engem nem igazán vonz, hogy turkáljak a popsijában) de szegény úgy féltette a hátsóját, mintha a legértékesebb gyémánt lett volna. :D
2016. jan. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát igen,a férfiaknak ki kéne egy picit takarítani a hátsót,elég ki ábrándító lehet hogy a nő bedugja az úját és amikor kiveszi barna az egész még akkor is ha óvszert húzott.. xD
2016. jan. 4. 15:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Aki felül akarja írni az orgazmus eddigi fogalmát! Javaslom,hogy próbálja ki.

Nekem az első prosztata masszázsnál, egy olyan mennyiség távozott és olyan erővel amit még fiatal koromban se tudtam produkálni!

Hamar rá lehet szokni.

De azért óvatosan kell csinálni.Mert ez egy igen érzékeny és sérülékeny terület.

2016. jan. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Férfiaknak nincs G-pontja.

Sokat olvastam róla, aztán két pasinak is csináltam mondhatni "spontán". Az egyiknek zacsi nyalogatás közben tévedt el a nyelvem, meg a kezem, az fél perc alatt elélveztet tőle. Úgy, ahogy még soha. Teljesen kész volt, nem hitte, hogy szereti.

A másik mondta, hogy imádja, ha a fenekét masszírozzák. Ő is szerette.

2016. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!