Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti hogyan fűztetek be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan fűztetek be egy lányt, hogy lefeküdjön veletek? Lányok, ti hogyan veszitek ezeket, illetve hogyan kellene befűzni titeket, minek örülnétek?

Figyelt kérdés

2016. jan. 4. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Magabiztosság,jó duma,intelligencia. Ez a siker receptje.
2016. jan. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

"Befűzni"... istenem de utálom ezt a kifejezést.

Ha jó vagy, értesz a nők nyelvén, akkor minden jön magától, ha nem, akkor mindegy. De ez a "befűzés" nekem úgy jön le, mintha kérni kéne a csajt, hogy lefeküdjön veled. Úgy meg semmi értelme. Bocsi, hogy nem adtam normális, használható választ, de ezt érzem.

2016. jan. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

Hát..ez nem úgy megy hogy helló blabla..na de jössz dugni? Fel kell vezetni..elöbb beszélgetni kell vele. Én egy remek taktikát használok. Mindig előadok valami retardált történetet v érdekességet. utoljára például ezt:


"Helló, tudtad hogy a csillagászatban a fordulat szó, egy égitest teljes kört való leírására utal. Ami elég vicces, ha figyelembe vesszük,hogy itt, a Földön változást jelent.

Milyen ironikus, nemde?"


Sikert aradtam vele:D Aztán akad mikor szex is lesz akad mikor nem.

2016. jan. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nőknél is van többféle típus, van akit irritál ha nyomulsz, van aki ezt várja ... mindenesetre hatàrozott, laza fellépes, vicces kicsit pimasz stílus az bejövős a csajok javarészénél...
2016. jan. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Aztán majd amikor a csaj rávilágít, hogy a szaknyelvezetben előforduló szakszavakat sokszor a jelentésük megváltoztatásával vesz át a köznyelv, ez pedig természetes folyamat és semmi ironikus nincs benne, akkor megszólal a fejedben Enya ,,Only Time"-ja és ráébredsz, hogy ma nem lesz kufircolás
2016. jan. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a csillagaszatos szöveg finoman szólva is baromság, inkább bohócnak néz ...
2016. jan. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Egy nőt, előbb kicsit ki kell ismerni. nem mindenki egyforma. Melyiknek, milyen stílus jön be.

Ez a "befűzés", gyerekes szleng.

2016. jan. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Helló, tudtad hogy a csillagászatban a fordulat szó, egy égitest teljes kört való leírására utal."


Még egy befűzni való lány sem kérdezte meg tőled, hogy mitől függ, hogy egy égitest kör, ellipszis, parabola vagy hiperbola alakú pályán mozog? :-)

2016. jan. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pontosan tudom hogy nem feltétlenül állja meg a helyét, de a részletekre azért nem térek rá. Speciális esetekben az égitestek pályája kör alakú.
2016. jan. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!