Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hova tuntek a ferfias ferfiak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tuntek a ferfias ferfiak?

Figyelt kérdés
Szamomra ez az igazi ferfi kulso [link] ..elegans de megis ferfias . Ellenben a mai sracoknak a terdukig er a nadragjuk es kevesebb szorszal van rajtuk mint rajtam. : [link] . Szerintetek miert van ez , es szamotokra milyen egy igazi ferfi mind kulsoleg mind belsoleg? 19/L
2016. jan. 6. 01:24
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
#9 Neked lehet. Ez egyéni ízlés kérdése. Kb annyi embernek tetszenek az olyan szoknyák, ahányan hordanak is olyat (mert látni még egy két lányon). Nekem tetszenek a mai lányok, semmi bajom velük.
2016. jan. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
A 2. az egyik legkeresettebb férfimodell, Lucky Blue Smith. Tizenéves, vagy épphogy betöltötte a 20-at. nem nevezném férfinak még férfinak. Tipikusan szép pasi.
2016. jan. 6. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
17 éves a fiú, könyörgöm: [link]
2016. jan. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
41%
Nekem meg nőies nők tetszenek úgy 35 felett. A mai lányok egy lyukas forintot nem érnek. 22/F
2016. jan. 6. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Persze hogy tetszenek a mai lanyok..hiszen mindenuk kint van. Engem feszelyez ha kint van a mellem, inkabb csinos probalok lenni anelkul hogy kint lenne mindenem.
2016. jan. 6. 01:47
 16/35 anonim ***** válasza:
Mi van kislányok beletiportam a lelkivilágotokba, hogy lepontoztatok? Nyugi attól még sokan kúrnának titeket rongyosra.
2016. jan. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
#16 Nem, csupán nem tudsz saját véleményt nyilvánítani. Esetleg, ha úgy írnád, hogy neked nem érnek semmit mindjárt elfogadhatóbb lenne.
2016. jan. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
Szerintem a kis pihék sokkal cukibbak, mint a medvék.
2016. jan. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Meg tudlak érteni kérdező. Herrison Ford (Han Solo, Indiana Jons, stb) tényleg kenterbe veri férfiasságban a legtöbb férfit, nem hogy tizenéves fiukat. Ugyan is akarva akaratlanul az ő képét linkelted ide. :)

Egyébként vannak férfias fiatalok ma is.

2016. jan. 6. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy hivjak ..es valoban nincs nala ferfiasabb :)
2016. jan. 6. 02:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!