Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak! Ti megtanulnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Ti megtanulnátok táncolni a barátnőtök kedvéért?

Figyelt kérdés

Gondolok például salsa-tanfolyamra.

Nagyon sok pasitól azt hallom, hogy ő nem fog táncolni (tánciskolába járni), mert az nem férfias, pedig én kevés dolgot tartok szexibbnek annál, mint ha egy férfi jól táncol, és tud vezetni. Ekkor tudok igazán nő lenni.

Itt csak egy kis közvélemény-kutatást szerettem volna végezni, hogy csak az én környezetemben ilyenek-e a férfiak.



2015. jún. 22. 22:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Ne röhögtess már.
2015. jún. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

igen, megtanulnék a kedvéért

viszont ami azt illeti, még nem kért meg ilyesmire :D

2015. jún. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Nekem nem kell pörgetnem a pasikat, hogy elszédítsem őket. Divatdiktátor vagyok, a csúnya lányok törnek fel az élre, és a pasik imádnak minket.


20/csúnya lány

2015. jún. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Talán igen, egy ilyen közös hobbi jót tenne a kapcsolatnak is. De hülyén érezném magam az tuti.
2015. jún. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, én sem mondom, hogy jöjjön battlefieldezni, mert nem akarom rátukmálni a saját hobbimat. Ha egy kicsit is érdekelne a tánc, akkor persze, de így nem valószínű(nem azért, mert nem férfias, hanem mert egyáltalán nem érdekel).
2015. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Meg. Jártam is anno fél évet salsázni egy barátnőm miatt. Aztán ő akarta abbahagyni valamiért. Amúgy tudok táncolni ilyen egyszerűbbeket. De a lassúzásban vagyok a legprofibb. :D
2015. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Tekintve, hogy falábú vagyok, kötve hiszem, hogy menne akármilyen tánctanfolyam.
2015. jún. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Fish1 ***** válasza:

Az, hogy nem férfias, szerintem csak kifogás.

Egy kapcsolat úgy működik jól, ha mindkét fél hagyja élni a másikat. Ebből kifolyólag tré valakire ráerőltetni olyan dolgot, amit nem akar. Ha bele is megy, nem fogja magát jól érezni, mert kényszernek fogja megélni.

Nem hangzik jól, hogy akkor tudsz igazán nő lenni, ha valaki táncol veled és vezet. Mi van enélkül?

2015. jún. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Semmiképp! Nem férfias!
2015. jún. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Szerintem kicsit túlreagálod a dolgot. Természetesen nem kritérium, hogy eljárjon velem, de hatalmas plusz. Én is kipróbálok olyan dolgokat, amik a páromat érdeklik. Nincs szó "erőltetésről".

Az, hogy ekkor érzem magam a legnőiesebbnek, nem tudom, miért probléma. Nem azt írtam, hogy csak ekkor vagyok nő.


Én viszont nem tudnék más kedvéért erről lemondani, és én abból indulok ki, hogy biztosan jobb érzés, ha te táncolsz a barátnőddel, nem más. De ezt nem tudhatom persze.

2015. jún. 22. 23:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!