Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hova tuntek a ferfias ferfiak?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tuntek a ferfias ferfiak?

Figyelt kérdés
Szamomra ez az igazi ferfi kulso [link] ..elegans de megis ferfias . Ellenben a mai sracoknak a terdukig er a nadragjuk es kevesebb szorszal van rajtuk mint rajtam. : [link] . Szerintetek miert van ez , es szamotokra milyen egy igazi ferfi mind kulsoleg mind belsoleg? 19/L
2016. jan. 6. 01:24
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Na akkor két idiotizmust emelnék a kérdés értelmezhetetlenségére.


Az elsőt már mondták, de azért csak én is kiemelem, az egyik egy fiatal tizenéves, a másik egy idősebb bácsi. Semmi közük egymáshoz.


A második, hogy nincs ilyen, hogy férfias szakáll és kisfiús arc. Ha én nem borotválkoznék, fintorognál, mert úgy néznék ki, mint egy hardcore kocka. Nem mindenkinek áll jól, és nő mindenhol, pl ha kinő a bajusz és az áll alatti, de az arcon nem. Ismerős?


Valamint még egy, ez egy páwa kép. 0 izomzat, hosszú szőkített vasalt haj, pózolás. Metroszexuális. Attól hogy te fiatal vagy, mindjárt sminkelt műkörmös libának kell lenned? Nem reprezentatív a kép.


Ha kifejezetten az idős félék jönnek be, akkor számolj azzal, hogy mindenki megbeszéli mögötted, hogy apakomplexusos lehetsz, ugyanis az mindenkinek az első gondolata, ha egy olyannal meglát mint amit linkeltél.

2016. jan. 6. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Azért számít a kor. :D Pl. Dicaprio

[link]

[link]

2016. jan. 6. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Rossz a kep amit betettem ezt elismerem.. Vegul is tenyleg igazatok van ha egy velem egykoru szakallatt noveszt az inkabb lesz bena mint ferfias.. Meg a rancok is szamitanak nekem szoval kijelenthetem hogy nem a velem egykoruak jonnek be :D
2016. jan. 6. 03:34
 24/35 anonim ***** válasza:

F***t kell már megint általánosítani?

Kislányként mit akarsz te a férfiaktól?

2016. jan. 6. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
A nálad 8-10 évvel idősebbek között már van esélyed olyan férfias férfiakat találnod, amilyenekre vágysz. Úgy még a korkülönbség se gáz. Én is mindig legalább egy tízessel felettem kerestem párt. Be is jött. :) Nem szeretheti mindenki ugyanazt.
2016. jan. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Amúgy ez tényleg igy van ahogy a többiek mondjak. Amikor 20 eves voltam, elég benan néztem ki, mert arcom is kisfius volt es a szorom sem úgy nőtt, hogy szexi legyen. Most mar teljesen jo, hála az égnek, de szerintem ez a fajta szakáll amit linkeltel, az csak divatbuz.las. 5 ev múlva mar senki nem fogja igy hordani. En megmaradok a gyenge borostanal az mindig is vonzó volt. De kedves kérdező azért nem mondasz hülyeséget, egy-két éve voltam egy amatőr fotozason, a fotós szinte könyörgött, hogy menjek el, mert nagyon kevés olyan modellje van, aki férfias, szoval ebbe biztos van valami. 30f
2016. jan. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

Keress 50-60 évest azok a neked valok.;)

... lel

2016. jan. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

De sokan besértődtek itt, biztos sokan a másodikhoz hasonlítanak húszon x évesen is. ;)

Viccet félretéve, én férfiként azt gondolom, hogy tényleg nagyon elkorcsosult ez a világ, mert olykor egyesek nemét még a sokadik ránézésre sem tudom megállapítani, és most nem a tizenéves srácokról beszélek, náluk nem is rovom fel, én is voltam kamasz.

Tudom miről beszélsz, csak egyesek mintha direkt félreértenék...

Úgyhogy részemről respect kedves kérdező, mert ma már jóval kevesebb lánynak jön be az általad linkelt típus, de jó látni, hogy vannak még ilyenek. :) 28F

2016. jan. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
Hat igen..es pontosan emiatt nincs parom mar lassan 3 eve.
2016. jan. 6. 11:40
 30/35 anonim ***** válasza:
51%
Na persze. Véletlenül sem benned van a hiba.
2016. jan. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!