Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden nőt taszítanak szexuáli...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nőt taszítanak szexuálisan az alacsony pasik?

Figyelt kérdés

172.5 cm vagyok, s bár tudom hogy elvileg 21 éves koromig nőhetek (most 18 vagyok), több mint valószínű hogy már ne fogok... Kb. 16 éves korom óta nem nőttem. A legtöbb ismerősöm se nőtt 15-16 éves kora után.

A lányok többségénél ugye ilyen magassággal semmi esélyem? :/



2016. jan. 6. 07:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Alacsonyak.. Anyám 158cm, apám 172cm. Akkor még ez elment, mikor ők voltak fiatalok. DE ma 170cm-vel törpe vagy, majdnem ekkorák a nők manapság. alig látok alacsony nőt, mind 165-170cm krüli. Szerinted mennyi az esélyem??
2016. jan. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Térdig járunk a rinyában!" Most komolyan! Ha valakinek nem tetszik a magasságod, az lekophat. Nem vagyok még 170 cm sem, mégse panaszkodhatok a nőkkel kapcsolatban. Van feleségem, és két szép gyerekem.

Annyiszor leírtam már, de most még egyszer: a kisugárzás számít!!! Ha az megvan, akkor nyert ügyed van, persze akkor is becsúszik 1-2 kudarc.

2016. jan. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Na ne mondd Bacter. Nem akarok személyeskedni az alacsony férfiak feleségeikkel kapcsolatban.. Kisugárzás.. Lehet ronda vagyok DE, ez nem kizáró ok, hisz köztudott, hogy sokszor a legszebb nők járnak a legrondább magas férfiakkal.

Volt jó néhány negatív tapasztalatom az alacsonységom miatt, jó néhány nő emiatt küldött el, mivel ott van a 10cm-es magassarkú is. Tehát egy átlagmagassággal rendelkező is min 174-176cm mellettem. Valószínű, hogy engem fog választani a 171-172cm-el mikor temérdek 180cm-es szabad férfi van helyettem.

Az, hogy neked szerencséd volt, ez van örülj neki, DE köztudott a legtöbb egyedülálló a törpe/alacsony férfiak közül kerül ki. Az átlagmagasság 177cm Mo-n.

2016. jan. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Sajnálom ha csak negatív tapasztalatod van, de akkor se megoldás ha befordulsz. Igen, estem pofára én is, és voltam mélyponton szakítás után, és akkor lett kisebbségi komplexusom is, de akkor se hagytam annyiban.

Úgy veszem észre, hogy a környezetemben pont az alacsony srácoknak van párjuk, és sok magas szenved a magánytól. Akkor most hogy is van ez?

2016. jan. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Atyaég...

170 cm vagyok, talán annyi se . De!!! Sosem volt gondom a nőkkel, sőt, volt nálam magasabb nőm is.

Szart se számít a magasság a legtöbbnél. Jó dumával, határozottsággal, jó kisugárzással bármit el lehet érni.

Én szeretem, hogy "csak ekkora" vagyok!!!'

2016. ápr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!