Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, lányok! Melyik csaj a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok! Melyik csaj a szebb szerintetek? Melyik vonzóbb szexuálisan?


2016. jan. 5. 07:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindkettő bitangjó csaj, de nekem kicsit jobban bejön az első, Chrissy. Ő is főleg az első videóban, ott alig van sminkelve és ott is nagyon szép.


Megan is gyönyörű, de nekem nem annyira szimpi (Nem az, hogy unszimpatikus lenne, csak olyan semmilyen. Nem jön át kicsit sem nekem a személyiségé egyik linkelt videoból sem...), de amúgy mindkettőt elfogadnám, ha csak a külsőjüket nézzük.


Mondjuk Chrissy 10/9, Megan 10/8

2016. jan. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az lemaradt, hogy 19/f.

Idősebb korosztálynak, vagy idősebb korosztályt kedvelőknek nem biztos, hogy tetszenek ami elfogadható.

2016. jan. 5. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindketten kiforratlanok még.

Az első MOST szebb, és jobban hozza a választott figurát, mert az természetesebb.

DE a másik lánynak kell még 5 év, és természetesen hozza majd a szexy jazzes figurát, amit nehéz lesz majd lekörözni.

2016. jan. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem Chrissy Costanza!! Nagyon tetszik a szeme,szépek a szempillái.A másikban nem fogott meg semmi.Ha megdu...ni akarnám mind 2-ő. Chrissy Costanzánál a számaiban is érzem azt amit át akar adni,át ültetni a szív nyelvén a zenébe,mert eredeti míg az másodiknál csak énekel.Műűűűűűűűűű
2016. jan. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12%
Annyira fos ez a zene, hogy nem tudok nőként tekinteni rájuk :(
2016. jan. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én egyformának látom őket, nekem mindkettő hasonló, egyik sem vonzóbb a másiknál és egyik sem az esetem. Ha nagyon kellene választani, akkor inkább a második.
2016. jan. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Először azt hittem hogy 4 csaj van!

De azután az itteni komment után rákukkantottam hogy 2 csajról van 4 film. A csajok nagyon jók, jól is énekelnek! A szex terén nem tudom mire lennének képesek, de aki jól zenél, az általában az ágyban is jól muzsikál!

F/60

2016. jan. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A lényeg, ha csak az egyik kell neked, a másikat küldheted hozzám!

Még bírom jól.

2016. jan. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!