Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti mit szólnátok, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti mit szólnátok, ha a párotok korai magömléssel küszködne?

Figyelt kérdés
Mi lenne, ha az esetek többségében hamar elélvezne a pasitok? Persze ettől függetlenül kézzel, nyelvvel és pár perc feltöltődés után farokkal is újra kényeztetne titeket és átélhetnétek ti is a gyönyört. Csak pszichikailag hogy jönne ki, ha az első kör mindig rövidre sikerülne? Persze, lehet önkontrollt tanulni, de ha úgy sem tartana sokáig az aktus. Gáz lenne a szemetekben vagy így is tudnátok boldogak lenni az ágyban (is), ha amúgy minden klappolna a kapcsolatotokban?

2016. jan. 2. 19:30
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
Te biztos a srác vagy :)
2016. jan. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 Linó03 ***** válasza:
Semmi különös nincs ebben. Elsőre az én volt barátom is mindig nagyon hamar elment, ezért az egy kielégítés volt, vagy kézzel vagy szájjal csináltam. Semmi különös nincs benne.
2016. jan. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
0%
Naná, hogy a sánta kuki:D
2016. jan. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 csak_nari ***** válasza:
94%

Mi ezzel a baj? Hiszen leírtad, hogy nem hagyod faképnél. Az első kör rövid, oké, de ha van folytatás, akkor hol a gond? Én biztos így fogadnám el, alkalmazkodnék, próbálnám felvenni az ő ritmusát, igényeit stb.

Megfelelő partnerrel ezt meg lehet beszélni. (25 L)

2016. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%
Verje akkor ki előtte. Eengem zavarna, a kéz és száj nem az igazi nekem, én a hüvelyi orgazmust élvezem, amihez nekem kell a 18-20cm-es pénisz. Nálam pápá van.
2016. jan. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám Menjen szexuálpszichológushoz. Felesben fizetnénk.



25N

2016. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%

Semmi gond nem lenne vele, megoldanánk. :)

26L

2016. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

minden áthidalható ha van akarat hozzá

ha gyorsan ellövi de van második menet akkor no para :-)

de ott a petting és a orál a keze stb...

2016. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

1. és 3.: Így igaz, a srác vagyok! Miért tagadnám egy anonim oldalon?! De jobban örültem volna, ha valami használható véleményt írtok...


2., 4., 6., 7. és 8.: Köszönöm a korrekt válaszokat! :)


5.: Értem és köszi neked is az észrevételt! Természetesen lenne folytatás és nem csak kézzel, szájjal, ha a hölgy igényli és van erőm.


Nagyon jól kijövök a nőkkel minden téren, sosem volt ilyen téren bajom és mivel odaadó vagyok az ágyban, ha a lány igényli, természetesen folytatódna a dolog egy második (x-edik) kör keretein belül, csak az az alap dolog érdekel, hogy egy nő ezt hogyan éli meg? Félre ne értsetek, nincs nekem ettől lelki gondom, csupán azt szeretném, hogy a nő is a maximumot kapja. Anélkül semmit nem ér a szex. Tudjátok... jobban szeretek adni, mint kapni.

2016. jan. 2. 19:42
 10/27 csak_nari ***** válasza:
73%

5. Te egy felettébb ostoba ember lehetsz. Mindenesetre annyi bizonyos, hogy a szexuális kultúrád a béka segge alatt van. A hozzád hasonló önelégült fapináktól sikítva menekülnek a pasik.

Te meg csodálkozol, hogy mi baj van. Hát ez! Idióta vagy!!!

2016. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!