Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti azt szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti azt szexuális zaklatásnak vennétek, hogyha az egyik munkatársatok olyat mondana, hogy "Mikor a közelemben vagy, mindig feláll tőled a farkam! "?

Figyelt kérdés
Mit reagálnátok egyáltalán egy ilyen beszólásra?
2016. jan. 7. 17:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ja hogy csak a munkáját veszítse el.


Kedves 10-es, olvasd el a 8-as választ még egyszer.

2016. jan. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
28%

Aha, szóval az nem probléma, ha engem megsért a vulgáris beszédével, és szorongást kelt bennem az, hogy vajon miket fantáziál rólam, és amikor kimegy a mosdóba, vajon rám veri-e ki a farkát épp. Az nem baj, ha nekem ezzel együtt élve kell dolgozni járnom és a maximumot nyújtanom, valamint ezzel együtt élve kell kigondolnom reggelente azt, hogy olyan ruhát vegyek fel, amiből semmilyen bőrfelületem nem látszik ki, mert a végén még ezzel szolgáltatok neki fantáziákat vagy esetleg jelzésértékűnek veszi.

De szegényke, aki nem tud uralkodni a szexuális vágyain és nem tud kultúrember módjára kommunikálni vagy bókolni, azt sajnáljuk, az ne veszítse el a munkáját, mert normális és elfogadható dolog, ha egy nő szexuális tárgyként van kezelve a munkahelyen.


A 8-ashoz meg azt fűzném hozzá, hogy ez a jelenség nem a nőket minősíti, hanem a férfiakat.

2016. jan. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

12: Te jól vagy? Hol élsz? Ha csinos, szép nő vagy, akkor nem csak ő, hanem esélyesen még egy tucat másik férfi is rád veri a farkát rendszeresen.

Én átlagos férfi vagyok, aki jóképűnekm mondott, sportos alkatú, 2 méter magas, hosszúkás szőke hajú vagyok és éppen van barátnőm. Az utóbbi egy hónapban kb. 8-10 nő ismerősöm facebookos képeire vertem ki nagyjából.


Ha valaki megerőszakolna téged, zaklatna (állandóan hívogatna, keresne mikor te nem akarod) vagy fizikailag zaklatna (fogdosna, hozzád érne), arra azt mondom hogy egy beteg ember és rosszabb esetben börtönt, jobb esetben a közeledből való eltávolítást érdemli.


De így, erre amit te írtál? Felfogod? Mintha te leköpnél valakit, erre az lenne a reakció hogy levágják a kézfejed büntetésből vagy anyagilag tönkre tesznek. Kb hasonló büntetést érdemel szerinted az, aki egyszer kifejezi (nem illő módon) a vonzalmát irántad.


Az meg külön szomorú, hogy NEM ÉRTED A FÉRFIAKAT ÉS FINGOD SINCS A GONDOLKODÁSMÓDJUKRÓL. "nem tud uralkodni a szexuális vágyain és nem tud kultúrember módjára kommunikálni vagy bókolni. És? Ezért mit érdemel? Mert szerintem ezért semmilyen büntetés nem kellene járjon. Ez olyan minthogy sok ember meg bunkó. Fa-.szfej. Hülye módra viselkedik. Most minden bunkót vagy hülyét ítéljünk kirúgásra vagy börtönre? Mert akkor kb elfogyna a fél ország egy hónap alatt.


"normális és elfogadható dolog, ha egy nő szexuális tárgyként van kezelve a munkahelyen. "

Te jól vagy? Miért veszítse el bárki a munkáját emiatt? Százezer és százezer férfi van, aki így gondolkodik! De ez ugyanaz, mint hogy minden bunkó vagy hülye embert küldjünk börtönbe ennyi erővel. De az élet nem így működik. Különben ahogy mondtam, elfogyna a fél ország egy hónap alatt.


Amíg valaki nem fogdos téged vagy nem rendszeresen beszólogat neked durván szexuálisan addig nem veszítheti el a munkáját. Úristen milyen diktatúrát és disztópikus jövőt szeretnél te. Nagyon durva.

2016. jan. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
18%

12-es téged az zavar, hogy mások szabadon azt gondolnak amit akarnak? Borzasztó életed lehet. És még borzasztóbb, hogy nem látod mennyire szörnyen önző és egoista ember vagy.


Megsúgom a férfiak és nők egyaránt szoktak a körülöttük élőkről fantáziálni és nem azért mert baj lenne velük, hanem mert így működik az élet ezen a bolygón.


"hogy olyan ruhát vegyek fel, amiből semmilyen bőrfelületem nem látszik ki, mert a végén még ezzel szolgáltatok neki fantáziákat vagy esetleg jelzésértékűnek veszi."

Te komolyan beteg vagy! Kit érdekel, hogy ki miről fantáziál? Magasról tojok rá, hogy ki mit gondol rólam! Ingyen van, semmi közöm hozzá, váljék egészségére!


"A 8-ashoz meg azt fűzném hozzá, hogy ez a jelenség nem a nőket minősíti, hanem a férfiakat."

A férfiakat minősíti hogy nem akkora egoisták mint te és meghagyják másnak a szabad önkifejezéshez való jogát, akkor is ha olyat mond, ami nem tetszik, vagy sértő?

2016. jan. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
42%
Ha kölcsönös a vonzalom,akkor nem gáz,ha nem kölcsönös,akkor sem az.Csak kifejezte az érzéseit,ettől még lehet éppen egy melegszívű jó lelkű férfi,miért érdemelne bármilyen büntetést is?Ugyan már,nevetséges!Egy frappáns válasz neki és ennyi.Ha tovább folytatja az már onnantól kezdve oké hogy lehet zaklató,amúgy egy pasi ha mond is ilyet,és nem pozitív a dolog vissza fele,akkor úgy is otthaggya a nőt nem foglalkozik vele többet.
2016. jan. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
35%
Ja és amúgy meg rengeteg fa...icsa megjátsza az eszét,de örülne neki ha egyáltalán megdugná valaki,mert olyan érzéketlen mint egy marék kavics.
2016. jan. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Oldfire ***** válasza:
Viszony függő. Haverok és jó barátok között el megy. Úgyan ilyen szinten kell v
máj. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Oldfire ***** válasza:
...Úgyan ilyen szinten kell válaszolni. De sima munkatársi kapcsolatban bunkóság.
máj. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!