Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mi lehet az oka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet az oka annak, hogy abszolut nem élvezem a szexet a barátommal?

Figyelt kérdés
Másfèl ève vagyunk együtt. Èn szűz voltam mikor összejöttünk ès nagyon kivántam már a szexet. De sajnos az első 8-9 hónap azzal telt, hogy hozzá szokjak ès hogy belèm tudjon hatolni. Mikor csinált valamit èn 8 hónapig ilyenkor mindig remegni,sìrni kezdtem, alig kaptam levegőt,remegtek a szemeim, ès annyira megfeszült a testem h meg se birtam moccanni. Aztán kb a 9. Hónap után már nem jelentkeztek ezek a dolgok, ès már gyakrabban csináljuk, viszont ahhoz kèpest h imádom a barátomat, ès nagyon kivánom őt, szexnèl lefagyok, èa magától a szextől fèlek holott iszonyatosan kivánom èa a barátomat is, imádom kielègiteni. Ès èrzelmeket se tudok belevinni. Viszont jó lenne változtani ezen :( (Hozzá teszem elèg rossz volt a gyerekkorom,apám rengeteget ivott, viszont sose èrt engem semmilyen szexuális zaklatás senkitől)

2016. jan. 8. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Érdemes lenne felkeresned egy szexterapeutát.
2016. jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Próbáld velem
2016. jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem téged valószínűleg zaklattak, csak az agyad blokkolta az emléket, de így jön elő most. Egy szakembert érdemes lenne felkeresned, ő talán pontosan fel tud téged térképezni. Mindenképp ajánlom!
2016. jan. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi az èrtelmes válaszokat!

Azèrt irtam ide ki a kèrdèsemet, mert nagyon bizarrnak gondolom ezt ami törtènt velem hónapokig,mèg sose hallottam ilyet senkitől. Ès elèggè megvagyok ijjedve, de elmegyek egy pszichologushoz..

2016. jan. 8. 15:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindenképpen agyadban kell változtatni valami orvossal vagy anélkül.

Olyan nincs hogy kívánnád a szexet, de nem jönnek elő még az ösztönök sem és lefagysz meg mittudom én... muszáj kutatnod az emlékeid között!

2016. jan. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És amikor magadat kényezteted? Vagy ha nem hatol be csak simogat és kényeztet? Ha tudod hogy nem fog behatolni akkor is előjön ez?
2016. jan. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Masztizás közben nincs semmi. Amikor èn nyulok magamhoz. Ès ez elèg sokszor megtörtènik mert iszonyatosan kivánom azt h eltudjak èlvezni. Szoval az nagyon jó ha èn kènyeztetem magam. Viszont ha a barátom szeretne,akkor leblokkolok szó szerint, nagyon ritkán èlvezem azt sajnos :( de gondolom ez nem normális igy


Hála istennek a barátom nagyon megèrtő, ès azèrt igyekszem sokszor kènyeztetni őt. Dehát azèrt az intimitás elèggè hiányzik a kapcsolatból

2016. jan. 8. 16:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, azóta mi a helyzet? Elmentél pszichológushoz? Együtt vagy még a barátoddal? :)
2018. dec. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak a barátod gyengédsége, és az együttmasztizás fog szerintem segíteni. Ha úgyis kielégíted, akkor egy ideig ne rakja be, hanem együtt simogassátok ujjazzátok a puncikádat. amikor úgy is elmész, akkor csinálja az ujjazást nyalást ő egyedül, és csak jóval utána vegyétek be a játékba a dákóját, szerintem sikerülni fog, de akár hónapokba is telhet!
2018. dec. 24. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!