Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Lányok! Mit gondoltok arról...

Lányok! Mit gondoltok arról ha egy 16 éves fiú még mindig szereti a plüssöket?

Figyelt kérdés

Kitaláltátok! 16 éves fiúvagyok... Es a polcomon meg mindig megvannak a plusseim egeszen szuletesem ota... Es nem tudok toluk megvalni... Van eggy amihez meg mindig kotodok es neha vele alszok (persze nem viszem osztalykirandulni stb szal nem olyan bizarr helyzet) de egyiket sem tudnam kidobni.


Annyira jo magamhoz olelni oket. Ok nem tudnak velemenyt mondani es arasztjak vissza azt a szeretetet amit belejuk taplalsz..


Gaz? Lanyok, ez szerintetek melyik inkabb?: ciki/cuki ?



2015. máj. 8. 23:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Se ciki, se cuki, inkább szokatlan. Ami persze nem azt jelenti, hogy rossz dolog. Mondjuk engen megnyugtat, hogy manapság nem csak "swagyolomadafaka" fiúk vannak, hanem szelídebbek. :)
2015. máj. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát az biztos h nem vagyok egy mainstream srac.... :D a ciki/cuki pedig ink csak egy szoviccakart lenni h szinesebb legyen a kerdes :D
2015. máj. 9. 00:59
 3/9 anonim válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem gáz. Nekem is megvannak, mondjuk nem a polcon kiállítás szerűen és igenis van 1-2 amikkel még mindig rendszeresen alszom. Pontosan azért, amiért mondtad, mert jó magamhoz ölelni őket. De abban, azért biztos vagyok, hogy ha a barátom feküdne mellettem nem lenne szükség a plüssökre. ;) Addig is itt vannak nekem ők. 18/L
2015. máj. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem cuki:)

14 eves vagyok es azzal a plussel alszom,amit 4-5 eves koromban kaptam,sok emlek fuzodik hozza,nem tudnek tole megvalni..meg van meg 3 pluss ezen kivul de ok csak a polcomon vannak.Egyaltalan nem ciki,legfeljebb azoknak a lanyoknak akik mar nagyom felnottnek erzik magukat,meg a szveg fiuknak -.-"

2015. máj. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ha amikor ott lennék veled akkor engem ölelnél este, és nem a plüsst akkor miért lenne baj:) szépek a plüssök, a díszek feldobják a szobát és ha egyedül vagy és ölelni szeretnél valakit/valamit de nincs ott senki akkor plüss állattal aludni biztosan megnyugtató lehet:) és ha tudnám hogy nyugodtan alszol, mikor ölelsz valamit akkor én is nyugodtabban tudnék aludni^^


Plusz valentin napra tudnám mi kell neked^^ L/16

2015. máj. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolso,

A valaszod utan nekem te kellenel valentin napra, h ne a plussoket olelgessem maganyomban, de mondjuk orulnek ha egy nekem fontos lanytol plusst kapnek mert ha nem is lehetek vele, akkor lenne egy kis kapaszkodo ^^

2015. máj. 10. 00:41
 7/9 anonim válasza:
Szerintem cuki
2015. máj. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Cuki szerintem is.
2015. máj. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Tök cukii :**
2015. jún. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!