Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok elmesélnétek a párotokn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok elmesélnétek a párotoknak a régebben és/vagy másokkal átélt szexuális élményeiteket?

Figyelt kérdés
Ha a párotokat érdekelné,izgatná miket hogyan csináltatok másokkal?

2016. jan. 9. 18:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
71%
Nem hiszem, hogy érdekelné... De ha érdekelné is... szerintem nem mondanám el.
2016. jan. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Azt gondoltam én is, hogy nem érdekelné, sőt egyenesen zavarná, de mikor megtudta volta voltak leszbi kalandjaim a főiskolán, kérésére elmeséltem. Csillogó szemekkel hallgatta végig :)
2016. jan. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Az én exem olyan nyomi volt, hogy akkor hozta szóba az exe péniszét, amikor a punciánál kényeztettem és öleltem. Egyszeráen szóba hozta bármikor, bármivel kapcsolatban és mindig. Szerintem mindent elmesélt, amit lehetett, hogy visszatetsző fehér pöttyök voltak a végén a makkján, meg hogy mekkora volt és milyen irányba állt, mekkora volt, fitymaszűkülettel. stb.
2016. jan. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
2-es,szerintem nincs pasi akit ez hidegen hagyna :)
2016. jan. 9. 18:28
 5/24 A kérdező kommentje:
A mással átélt élményekben nincs semmi szégyellni való.
2016. jan. 9. 18:31
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
#2: hmmm, ezt valahogy teljességgel meg tudom érteni...
2016. jan. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
87%
Én elmeséltettem a párom régi kalandjait. Lehet, hogy perverz vagyok, de engem izgatnak az ilyen sztorik.
2016. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
91%
#5: Nincs benne szégyellnivaló, de azért tiszteletben kell tartani a másik fél érzéseit is. Legalábbis, ha az emberben van minimális empátia és látja, hogy a másikat zavarja a téma, akkor nem folytatja a meséjét. Speciel engem sem érdekelne, hogy barátnőm előttem kivel/hogyan/hányszor feküdt le és kivel milyen volt és kinek milyen volt. Én sem traktálom ezzel. Persze akit izgatnak ezek a történetek az mesélje/hallgassa, engem nem.
2016. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,még jöhet. Természetesen nem arra gondoltam hogy olyannak elmesélni akit zavar,hanem akire izgatóan hat.:)
2016. jan. 11. 13:13
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

én örülök, hogy elmesélte a dolgokat, most nem a legkisebb részletekig, hanem amik jók voltak és amik nem. Sokat tanul az ember belőle és mégiscsak megnyílik annyira a csaj, hogy az már komoly dolgot jelent.

Persze amikor olyanokról beszélt, hogy az előzővel milyen jó volt a szex és miért az nem éppen esett jól, de túltettem magam rajta.

2016. jan. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!