Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit jelent ez a mondás fiúk?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez a mondás fiúk? Akkor nem is kell a csaj, csak részegen szépnek látod? "Ha részegen rád írtam az este, reggel már ne írj vissza, az a hajó már elment. "

Figyelt kérdés
2016. jan. 12. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Van az a közhely, hogy részegen őszintébb az ember. Aztán jött ez a "részegen szépnek látlak". Hát én már nem tudom... :)
2016. jan. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Ha csak részegen látod szépnek akkor valójában nem az. Csak részegen ezzel nem foglalkozott.


A másik meg azt jelenti hogy részegen dugtam volna veled de józanon eszembe nem jutna.

2016. jan. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
attól függ milyen kontextusban használják. Azt is jelentheti szerintem, hogy valamit fontosat őszintén meg szerettem volna beszélni veled, ami egyébként tabu lenne vagy kényes.
2016. jan. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én most azokra az üzenetekre értem amik éjfél és hajnal 5 között jönnek és szexuális tartalmúak :D
2016. jan. 12. 20:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én nagy ritkán rúgok be, de akkor azért módszeresen és érdekes, mindig emlékszem minden egyes pillanatra másnap, hogy kinek mit, hogyan mondtam és mit csináltam. Nem tudom csutka részegre inni magam. Szóval, nem viselkedek másképp részegen sem, annyi, hogy hangosabban kommunikálok, de azért persze nem oroszul. :)
2016. jan. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Secret184 ***** válasza:
Ha mindig mindenre emlékszel, akkor te sose voltál még berúgva igazán. :D
2016. jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 PearlDiver ***** válasza:
Ilyet szerintem csak önbizalomhiányos vagy nagyképű srácok írnak, szóval nem hiszem hogy érdemes vele foglalkozni.
2016. jan. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ha részegen rád írtam az este, reggel már ne írj vissza, az a hajó már elment. "

Gondolom, ezt reggel írta a nyomorult.

Azt hiszi a szerencsétlen, hogy hatalmas duma - olvasta valahol - pedig iszonyú baromság - gondold végig...

Töröld ki a számát.

2016. jan. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kis patkány ezt a Zacsek a macsek-ből másolta ki, mert önálló gondolata nincs.
2016. jan. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!