Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek igaz a következő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz a következő mondás: A hideg testű férfi különösen jó az ágyban?

Figyelt kérdés
Valahogy így szól. A lényeg, hogy elég gyakran feltünően hideg a kezem, lábam...

2015. dec. 26. 18:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Passzolom, nekem is gyakran hideg a kezem és lábam (most is), de nem tudom az állítás mennyire igaz, nem tapasztaltam hogy milyen jó lennék :D
2015. dec. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az összes ilyen mondás fäszság, nem tudom ki hisz ezekben..
2015. dec. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem!
2015. dec. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én nem hiszek, csak gondoltam rákérdezek, hátha a nálam tapasztaltabbak okosabbak. :)
2015. dec. 26. 18:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem eddig hideg kezű pasival volt a legjobb:)
2015. dec. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, az én párom teste mindig forró, a keze is nagyon meleg, télen ő a radiátorom kb., az ágyban pedig isteni szerető :)
2015. dec. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tiboo Martino ***** válasza:

Hamis! A hideg kéz/láb alacsony vérnyomásra és/vagy vérkeringési dologra utal.

Nekem is az volt mindig (mint a jég) és 90/60-as nyomás általában. Manapság egyre ritkábban fordul elő, sőt szinte nincs is oylan, mióta jó pár éve edzek és egészségesen étkezek. A vérnyomás is normális azóta.

A szexhez semmi köze, bár én nem csináltam már 10 éve párban, de előtte inkább csak kellemetlen volt a barátnőmnek, ha elfelejtettem és véletlen "jeges érintéssel" nyúltam a finom bőréhez.

[30\F]

2015. dec. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!