Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan mozogjak lovaglópózban?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mozogjak lovaglópózban? Mit ne tegyek?

Figyelt kérdés
2016. jan. 12. 20:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Masterthief , Calm Rebel ---- fiuk koszonom, hmegosztottatok . nekem is mindig kerdes, h mozogjak lovalglo kozben.

nem vagyok egy domina tipus. es nez bele a szemembe vegig engem bamul a partner en meg probalom elvezni a gyonyort. kozbn nem tudom, h neki jo vagy nem.

es a tekintetevl elbizonytalanit.

de tobbnyire onzo mod csak magamra koncentralok es probalok a csucsra jutni . viszont mivel mas a meret nem mindegyik partnerrel jo felul lenni.

2016. jan. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták, ne csak előre-hátra, hanem körkörösen is mozogj. Sok sikert :)
2016. jan. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

11-es. Nem méretfüggő a dolog. Úgy helyezkedj és mozogj hogy, a hüvelyfalad erősen dörzsölje a makkja. Te irányítasz. Én is szoktam a szemébe nézni, közben simogatom a popsit, cicit, combokat, csípőt, vagy m térdére teszem a kezem, annak függvényében hogy guggolva vagy ülve-körözve lovagol meg. Közbe még csók is belefér.

Ülhetsz még oldalt is, vagy fordítva. Ki kell tapasztalni, hogyan a legjobb mindkettőtöknek.

2016. jan. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
de nincs olyan mozdulat ami fájnak a pasinak? mármint ha túl előre mozgok vagy valami?
2016. jan. 13. 11:42
 15/20 lay_mana válasza:
Nem nagyon tudsz olyan mozdulatot tenni a csípőddel, ami fájdalmat okozna. Egyébként meg a lovagló pózban lehetsz önző. Ebben magadnak tudod kitapasztalani, hogy mi a jó, úgy mozogj, ahogy szeretnéd, ahgy neked a legélvezetesebb. A körkörös mozgás pl. neked nagyon élvezetes lehet, fiúknak már nem annyira, de ne aggódj, a többi pózban úgyis ők irányítanak. Max. ha nagyon felizgul alattad, akkor megfordít és úgy dug meg hátulról, ahogy ő akar.
2016. jan. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Max, akkor okozol kisebb fájdalmat, ha nagyon magasan mozogsz fel-le és kicsúszik a szerszám és melléülsz. Akkor húzódik kicsit a fitymafék, ami kis fájdalommal jár. Egyébkén sehogy. Ha körözöl rajta, az nekünk férfiaknak, veszettül ingerlő és izgató.
2016. jan. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Így van, Masterthiefnek igaza van. Velem egyszer fordult elő olyasmi, hogy túl hevesen lovagolt a nő, felemelkedett nagyon, kicsúsztam belőle, majd ahogy esett volna rá a farkamra melléült. Felnyársaltam a puncija mellett kívül, nem volt kellemes nekem sem...:D
2016. jan. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Hullámozz. R1, best.
2016. jan. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Tudom,hogy önzőnek hangzik. De a lovagló pózban először úgy csinálom,ahogy nekem a legjobb érzés. Általában ez lassú,érzéki mozgást jelent nálam. És a barátom is mondja,hogy mivel neki mindenhogy jó, úgy mozogjak,ahogy nekem a legjobb. Utána ha pedig sikerült elélvezni,úgy mozgok, ahogy ő akarja.

Ráadásul,a lovagló pózt is csak úgy tudom élvezni,ha a barátom az ujjával izgatja a csiklómat.

2016. jan. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

ami engem zavar és elveszi a kedvem:

- ha valahogy becsíped a herémet vagy rá helyezed a súlyodat (az fáj)

- ha valahogy pont abban a pontban nyomod meg a hasamat (has alj mondjuk 2 kézzel jó erősen). Az sem kellemes. Feljebb, mellnél már nincs baj


(+1 ha kövér vagy és nem bírnálak el)

2016. jan. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!