Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Érdemes belebonyolódni futó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes belebonyolódni futó kalandba?

Figyelt kérdés

Már kb. egy éve húzzuk egymás agyát, egyértelmű, hogy mindketten KO-k vagyunk már a másik közelségétől is. No de a bökkenő: neki (ffi) felesége, gyerekei vannak, nekem is van élettársam.

Sose voltam még ilyen helyzetben, nehezen is kezelem és nem tudom, érdemes-e ebbe belebonyolódni ennél jobban?!

Kb 20 év van köztünk, de én se tini vagyok már.



2016. jan. 13. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj bele hajrá.
2016. jan. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát,neked kell tudni.Engem nagyon kínozna a bűntudat,ha belemennék...csak szingli pasikkal megyek bele.
2016. jan. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szépek vagytok mondhatom!
2016. jan. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a bajom :( Nem lenne korrekt senkivel szemben sem, viszont olyan vonzalom van köztünk, hogy majd' felrobbanunk... :(
2016. jan. 13. 22:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem vagy tini, akkor mérlegelj hogy tönkre akarod-e tenni egy idegen család (=apa, anya és GYEREKEK) életét, és a kapcsolatodat a pároddal.
2016. jan. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha már mással akarsz kefélni, akkor szakíts az élettársaddal, sokkal kevésbé fájdalmas, mint ha megcsalnak.
2016. jan. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Noblesse Oblige ***** válasza:

Nem vagy te állat, hogy a vágyaid uralkodjanak feletted.

Ember vagy akinek az spéci tulajdonsága, hogy akarattal tudja magát kontrollálni.


Lesznek az életben még ilyen helyzetek, és ha mindegyiknek engedsz, akkor az életed eltelik, a becsület meg fogy.

2016. jan. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem tűnik jó ötletnek. Tönkreteszel vele egy házasságot, ami egyben egy család széteséséhez is vezet és a saját élettársadat is átvered. Még ha szerető státuszba lépnél és ki is szereted az illetőt a házasságából, akkor sem lesz tartós. Lehet pár éjszaka élvezkedéssel jár, de utána sok ember számára és magatoknak is tartós keserűséget okoztok. Szóval a részemről a válasz: Nem érdemes


A másik észrevételem az, hogy ez baromi érdekes. Néhány topickal odébb fiatal férfiak seregei siránkoznak, hogy nincs barátnőjük. Próbálnak ismerkedni neten, élőben és eredménytelenül, még csak beszélgetni sem hajlandóak velük a nők. Van aki udvarias, komoly kapcsolatra vágyik, szorgalmas, stb... És akkor itt van egy ilyen helyzet, ahol 2-2 embernek van egy komoly kapcsolata és tönkreqrják. Közhely, de durva belegondolni, hogy a férfiak milyen kis százaléka dugja meg a nők milyen nagy részét, a nők meg mennyire bizseregnek ettől. És ez a kis százalék dugás után átveri vagy lepattintja a nőt. A többi pasi meg szenved a magánytól, mert velük szóba sem állnak

2016. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nőként en is úgy vagyok ezzel, hogy alig talalok magamnak normalis, komoly kapcsolatra való ferfit, mar total kiegtem ettol a sok hülye keresestol. Elegem lett és kozben az ilyen agyatlan ösztonlények meg komoly kapcsolatban élnek, lehetőségük van arra, hogy valaki szeresse őket, más meg szenved a maganytol . Gyonyoru mondhatom.
2019. jún. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!