Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nektek mi a fontos s...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi a fontos s szexben, egy pasiban? Méret? ( 23 hosszú,6 c, vastag)? Vagy nem számít? Külső? Belső? Ki mondana véleményt rólam?

Figyelt kérdés

2015. dec. 22. 16:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Már az ilyen kérdéseiddel elvágod magad, nem mindenki olyan felszínes mint te, bunkókám.
2015. dec. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Most akkor a szexben vagy a pasiban mi a fontos? :)

Amúgy nekem a 23 centi brutálisan nagy lenne, már a 18-19-től is rosszul vagyok :D

2015. dec. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Tesó, minket megáldott az Úr, használjuk ki a méretünket :D!
2015. dec. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Lányok! Fogjátok vissza magatokat és ne küldjetek 1000 privátot a kérdezőnek!
2015. dec. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hány kérdésben fogsz még előjönni a farkad nagyságával?

Nem kaptál még megfelelő ajánlatot?

Tényleg felszínes és szánalmas amit csinálsz már!

2015. dec. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

első körben a személyisége


de ezen te elbuktál - sajnálom

2015. dec. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy ekkora a tied, hidd el a nők szeretik a nagy méretet, szemben a kicsi 12cm-es semmikkel. Nekem is ilyen kis méretem van, mellette vékony is, emiatt röhögött már ki nő, amikor meglátta és igaza van, mivel az átlag 15cm hosszra és 4cm vastagságra.. A nagy méret sosem hátrány, csak egy-két nőnél DE nem a többségnél.
2015. dec. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló jól mondja.
2015. dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem meg 16/4.5. És?

Nem ezért fog valaki lefeküdni veled/velem.

Ha valakinek nem vagy szimpi, akkor tök mindegy mekkora farkad van, akkor sem fog lefeküdni veled…

2015. dec. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

8-as!

Hasonló a méretem mint a tied.Igaz nem vagyok rá büszke.De ki még nem röhögtek miatta.Legalábbis a szemembe nem:)

Ennek ellenére nem igen volt olyan nő aki kielégítetlenül távozott volna tőlem.Pedig voltak egy páran.

Tehát nem minden a nagy szalámi.Főleg ha nem tudják vagy csak rövid ideig használni.

Fel a fejjel! :)

F40

2015. dec. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!