Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ha egy suliban régen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha egy suliban régen nektek tetsző, pár évvel idősebb srác sok évvel később írna, pozitívan fogadnátok?

Figyelt kérdés

Most kezdek rájönni mennyi csajnak tetszettem anno gimiben. Nagyon félénk, visszahúzódó voltam, de amúgy külsőre jól nézek ki. 2 méter magas, szőke hosszúkás hajú, sportos alkatú, jóképűnek mondott. Szerintem rengeteg 1-3 évvel fiatalabb lánynak tetszettem nem csak a saját, de utólag az akkori jó barátaim elmondása alapján is. Akikkel egy városban élünk mai napig, szívesen rájuk írnék. Gondolom a közös emlékek (város, suli) miatt lenne is alapja a beszélgetésnek.


Ha most 19-25 évesek vagytok és függetlenek, hogy fogadnátok egy nektek a középsuliban régen nagyon tetsző, pár évvel idősebb fiú közeledését?


2016. jan. 16. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
kiröhögném
2016. jan. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Eddig 3 ilyen lánynak írtam. Abból 2 válaszolt és elég pozitívan fogadtak.


Miért röhögnéd ki?

2016. jan. 16. 13:06
 3/9 anonim ***** válasza:
szánalmasnak tartanám
2016. jan. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
gondolom, ha egyedülálló lennék, és nem lenne senki sem képben, biztosan jól esne, hogy felkeresett, viszont, ha megtudnám, amit csinálsz, hogy másokra is ráírtál, és esetleg miről beszélgettetek, lekoptatnálak
2016. jan. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Kedves válaszolók.


1. Nyilván nem tudjátok, hogy a srác csak azért írt rátok, mert mára rájött/megtudta hogy régen tetszett nektek.

2. Nem tudjátok, hogy kizárólag romantikus és szexuális ismerkedési szándékkal írt rátok és 100% hogy akar tőletek valamit.

3. Nem tudjátok, hogy a srác régen csak azért nem kezdeményezett nálatok, mert nagyon félénk volt.


4. Amit tudtok annyi, hogy egy nektek régen nagyon tetsző srác (aki azért ha régen tetszett, esélyesen arc, alkat, magasság alapján most is bejön) most rátok ír és felidézi a közös emlékeiteket, illetve néhány nap beszélgetés után elhív titeket találkozni is.


Szóval kérlek nők, legyetek már kicsit jobban gondolkodóak. Az 1-2-3-as pontokat nem tudjátok a srácról, nem vagytok tisztában vele.

2016. jan. 16. 13:48
 6/9 anonim ***** válasza:
Minek kérdezel ha nem fogadod el a válaszokat?
2016. jan. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6:

Mert sokan nem értik a kérdést.


Nem azt írtam, hogy rátok ír egy srác, aki régen tetszett nektek, elmondja hogy régen gyáva volt kezdeményezni nálatok, elmondja hogy most kizárólag romantikus kapcsolat vagy szex érdekli és elmondja hogy most tudta meg hogy régen bejött neked.


Hanem hogy rátok ír egy srác, aki régen is tetszett nektek a távolból és esélyesen most is tetszik nektek és finoman ismerkedni próbál, de nem feltétlenül romantikus irányban, csak úgy általánosságban beszélgetni inkább.

2016. jan. 16. 14:37
 8/9 anonim ***** válasza:
A kérdés alapján azt akartam írni h örülnék neki (annak ellenére h egy egoista nemiszerv vagy), de a bunkó válaszod miatt azt mondanám, h örülnék h elfelejtettelek...
2016. jan. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Missi_Key ***** válasza:
elküldeném a francba...volt rá esélye, ha akkor nem kellettem most se kelljek :DD
2016. jan. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!