Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden csaj ilyen, de akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden csaj ilyen, de akkor meg hova ez a nagy kétszínűség?

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok, van egy lány haverom akibe talán kezdtem bele szeretni. Nagyon szép lány, ő az a fajta aki humoros, és kedves, segítőkész, szóval nem az a pics&@a féle.

Múlt héten elmentünk egy szórakozó helyre ahol egy srác felszedte, meg is néztem magamnak, h milyen srác az aki bejövős neki.

Nem az a jóképű fajta, de széles a háta, tudjátok vannak azok az izompólós srácok akik nem kondiunak hanem alapból nagyobb a karjuk, nem hasra híznak hanem mellkasra stb. Szóval egy elég zsíros sráccal volt. Konkrétan szétnyalta a fejét, de ezt szó szerint kell érteni.

Hajnali 1kor eltűntek és a barátnőjétől tudom, h délután keveredett haza...

Ez nekem annyira rosszul esett, persze nem mutattam ki, és rá sem kérdeztem, persze nem vagyunk együtt, épp, hogy kezdtem érezni iránta valamit, nem kérhetem számon. Csak hatalmas csalódás volt mert a lányoknak 2 fajtája van, van a tini ri...anc, és ennek az ellentettje, na ő pont ilyen volt, eddig.

Szóval érdekes tanulságot vontam le ebből. A csajoknak a nagy bunkó srácok kellenek akik jól meg... őket. Nem kell ide más csak helyes pofi, nagy izmok és csókolom, ennyi az egész, azt csinálhatod a lányokkal amit akarsz.

Szóval tuti elkezdek kondizni..


Valakivel történt hasonló?



2016. jan. 17. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Te általánosítasz. Nem mindenki ilyen.

Ha kezdtél érezni valamit, miért nem léptél, nyitottál felé? Most meg itt marcangolod magad. Ha akarsz valamit, akkor mond el neki, cselekedj, ne mamlaszkodj.

2016. jan. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Itt nem azon van a hangsúly, hanem azon, h ő is egyből lefekszik egy ilyen sráccal.
2016. jan. 17. 09:56
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha cselekedtél volna, lehet veled is lefeküdt volna. Biztos ki volt éhezve. Mivel nincs senkije, így megtehette. Te pedig hoppon maradtál. Ha az illető is egyedülálló volt, akkor nem ribi a csaj, csak már hiányzott neki a szex. Akkor lenne ribi, ha valamelyik fél, kapcsolatban lenne.
2016. jan. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem volt tervben h lefekszem vele
2016. jan. 17. 10:04
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagytok együtt, akkor mire fel sopánkodsz? :) Lehet, hogyha megmondanád neki, hogy bejövős akkor hozzád is másképp állna, nem úgy mint a házimamuszához.
2016. jan. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy nem volt tervben hogy lefekszel vele, de már kezdtél beleszeretni. Akkor meg mit tökölsz? Majd magától fel fog ajánlkozni hogy jöjjetek össze,

Tipikus esete annak, várod hogy a sült galamb a szádba repüljön.

2016. jan. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos a lányok ilyenek lettek a nagy egyenjogúságukban már az sem fontos nekik, hogy legyen tartásuk, egyből odaadják magukat. Persze, ha rögtön kialakul valami szerelem, az más, akkor minden megbocsátható - szerintem. De csak ha tényleg szerelem. Ezt a lányt hanyagold, barátként is, ha kérdezi, miért, mondd meg neki, azt hittem rólad, hogy neked több önérzeted van, minthogy egyből lefeküdjél valakivel, még ha tetszik az illető, akkor is! Aztán majd ne csodálkozz, ha max. egy-két hónap után otthagy!!! Én más nőnek gondoltalak.
2016. jan. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
folyt.: Azt kérdezném legelőször: beleszerettél ebbe az emberbe? Ha azt mondja, nem, csak utána mondanám, hogy csalódtam benned, bár nincs semmi közöm hozzá, mit csinálsz. Hogy te is kezdtél volna beleszeretni, azt ne mondd, csak hanyagold a jövőben.
2016. jan. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!