Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem viselkednek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem viselkednek gyakran gusztustalanul a lányok/nők?

Figyelt kérdés

Nem akarok általánosítani, de vannak gyakori jelenségek:

1. Amikor egy csapat emberhez (legyen osztály, munkahely, bármi) egy új lány kerül, aki nagyon jól néz ki, akkor a többi csaj elég ellenszenvesen kezeli.


2. Két "öribari" összeveszik, és jól kibeszélik egymás legféltettebb titkait fűnek-fának. Gyakran kibékülnek pikk-pakk.


3. Féltékennyé tesznek valakit, úgy, hogy egy szerencsétlenre nyomulnak, akit kidobnak, ha a dolog megoldódott.


Már néhány csajjal beszélgettem erről és nem tagadtak semmit. Vélemények? (Kor/nem légyszi)



2015. márc. 9. 23:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
nem szerintem is! meg ha mondod hogy van csajod egyből el akanak szeretni tőle! meg még sorolhatnánk ffi 20 :)
2015. márc. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is. Ezeket én nőként sem tudom megérteni. Ezért nincsenek barátnőim.

25N

2015. márc. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én tagadom - legalábbis a saját részemről. A többi nevében nem tudok beszélni.
2015. márc. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mondasz valamit. Én gyárban dolgozom, sok nő között, nem kell bemutatni őket:)))

Engem az zavar oltárira, ahogy sipákolnak hogy nekik a rendes, kedves, romantikus barát kell. De azt már egyok sem teszi hozzá, hogy az illető legyen még adonisz macsó, milliókal a bankszámláján.

2015. márc. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok ilyen. Sosem voltam. Sosem vesztegettem arra az időm és az energiám, hogy csupán a látszat kedvéért hülyére vegyek másokat. De ahogy az előző is írta mindenki nevében én sem tudok nyilatkozni.


Az elsőhöz meg annyit: Az azért van, mert ha az adott lány szebb a többinél elvonja a fiúk figyelmét róluk. Vele foglalkoznak és nem velük, ez pedig féltékennyé teszi őket. De szerintem ez a fiúknál is így van. :)

2015. márc. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%

1. Nem vagyok felszínes, de nekem a szebb lányok szimpibbek elsőre.

2. Amikor sok időre összevesztem egyik barátnőmmel annak ellenére, hogy ő kiszínezve elmondta a "titkaimat", én megtartottam az övéit.

3. Közöm nincs a fiúkhoz.

2015. márc. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Van benne valami kérdező....
2015. márc. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Most mért kellett lepontozni? Csak leírtam, hogy rám a fenti állítások nem igazak. So van kivétel is...
2015. márc. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

1.Amikor új lány jött az osztályba,én szépen mondva le se szrtam.

2.Én meg szoktam becsülni a titkokat,amit elmondanak nekem,az lehet öribari vagy akárki más.

3.OMFG xddd Nem szoktam csak úgy mások érzéseivel játszani,azért,hogy megkapjak valakit...Ez nagyon ptimitív dolog a szememben.Ha tetszem a pasinak akkor jó,s ha nem az is jó,oszt kész.


14L

2015. márc. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

A barátság az őskorból ránk maradt atavisztikus érzelem. A vadászó ősember egymásra utaltsága nyomán fejlődött ki. Az ősférfinak ugyanis baromira nem volt mindegy, hogy a kardfogú tigrissel szembenézve ki áll mellette, és mennyire számíthat rá. A gyűjtögető ősnő azonban csak ellenfelet, konkurenciát jelentett a mellette gyűjtögető másik asszonynak.

Ezért a nőknek merőben mást jelent a barátság, és az náluk legtöbbször a pillanatnyi érdek mentén halad.

2015. márc. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!