Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van ennyi "erkölcsös" pasi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi "erkölcsös" pasi?

Figyelt kérdés
Az idősebbek kihasználják a naiv fiatalokat, sokak megcsalják a partnerüket, átverik őket és még sorolhatnám. Mi lenne ha megpróbálnának tisztességesek lenni?

2016. jan. 17. 09:43
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Elég ellentmondásosan és hibásan írtad ki a kérdést. Így szólna helyesen:

Miért van ennyi "erkölcstelen" pasi?

Nem mindenki ilyen. Nem kell beskatulyázni és általánosítani. Fordítva is feltehetnéd a kérdést. Nőkben is van sok ilyen. Nem mindenki egyforma.

2016. jan. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az emberek fel sem fogják hogy azzal mind magukat mind a párjukat bántják ha van 2-3 szeretője, kihasználja a másikat. Nem tudom miért kell ez, én 2 éve vagyok egy kapcsolatban, nincs mrgcsalás se semmi és nagyon boldogok vagyunk
2016. jan. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy nőnél a világon csak egy dolog jobb. Két nő.
2016. jan. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%

Kedves első, valószínűleg az irónia miatt van ""-ben..

Hát figyi rengeteg az ocsmadék lelkivilágú pasi. De az tény, hogy 20 éves lányként sokat szégyellem magam más csajok helyett is, mert kritikán aluli amit művelnek. De! Vannak tisztességes fiúk-lányok, csak nagyon visszahúzódnak manapság, mert jogosan féltik a saját szívüket kiadni.

2016. jan. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9:55 ket ev utan johogy, majd terjunk erre vissza 15 meg 20 ev kapcsolat utan :)
2016. jan. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem a naiv, hanem a buta lányokat használják ki. És azért, mert ők pedig úgy érzik, a saját korosztályuk nem elég jó nekik.

Tipikusan a zsák és a foltja eset.

2016. jan. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. És miért van ennyi "erkölcsös" nő?
2016. jan. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert ez a "divat".

én hányok ettől, főleg hogy korombeli csajok és futnak a csávó után, aki össze vissza szexel mindenkivel.

se veled se nélküled. megcsalt, de viszzamegyek hozzá mert megbánta bla bla bla..annyira álszentek.

a másik emg mikor 40 esek hetyegnek huszonéves csajokkal, vagy 30 asok a 17 évessel...érett vislekdés. a. mert a korabelieket nem tudja befűzni már, így marad a tini. szexelnek prat uátna kiobja, szegény csaj meg lelki roncs lesz, és pláne nem kér a korabeli hozzá illő normális srácokból sem.


szánalmas egy világ van.

ja és ha van pénzed, bárkit megkaphatsz! BÁRKIT!

rá van fogva arra h szereti az egzisztenciát, a színvonalat, biztonságot, az anyagi biztonságot stb sstb megmagyaráznak mindent.

2016. jan. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
és mi lenne, ha a lányok nem adnák olyan könnyen oda magukat. Változás csak ekkor fog jönni. Akinek van tartása, azzal a pasas is másképp viselkedik, még akkor is, ha a férfiakra az jellemző, hogy váltogatják a nőket. Ez a természetükből ered, náluk elfogadhatóbb, mint a lányoknál.
2016. jan. 18. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!