Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek erkölcsös, jogos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek erkölcsös, jogos és egyáltalán értelmes lenne tovább próbálkoznom a lánynál a következő szituációban?

Figyelt kérdés
Adott egy gyönyörű lány, fiatal is és kb tényleg minden jó pasi próbálkozik nála folyamatosan. Velem is jóban van de van egy másik srác akivel látom hogy sokkal boldogabb, talán mert jóképűbb, vonzóbb mint én, jobban bejön neki, állandóan ezután a srác után megy, velem nem is foglalkozik olyankor. Szerintetek van értelme a lánynál próbálkoznom, vagy nem is lenne helyes részemről "meghódítani" őt hisz később megbánná hogy nem a jóképű, helyes srácot választotta hanem engem és így megfosztanám őt a boldogságtól?

2014. szept. 3. 20:52
 1/6 A kérdező kommentje:
még annyit, hogy nekem egy álom a lány, még sosem volt barátnőm, de ő olyan akiről álmodtam szinte mindenben stimmel, nagyon szeretem
2014. szept. 3. 20:54
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy próbát megér. Nagy valószínűséggel lekoptat, ha így fut a srác után. Azért meg lehet próbálni.
2014. szept. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nincs értelme,a másik srác után megy,jobban bejön neki a másik srác
2014. szept. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
jó de olyan nincs mikor én jövök be egy jó csajnak?? Van ilyen egyáltalán?? Vagy csak engem vert meg a sors?
2014. szept. 3. 21:00
 5/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Engem is, ne aggódj. El kell fogadni, aztán szharni rá.
2014. szept. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 PearlDiver ***** válasza:
Aki próbálkozik, esetleg elbukhat. Aki az elején feladja, már el is bukott.
2014. szept. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!