Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Ha odamenne hozzátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha odamenne hozzátok valaki, akivel szimpatizáltok, s őszintén megmondaná, hogy meg akar d**ni, mi lenne a reakciótok?

Figyelt kérdés

2016. jan. 17. 11:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%
Nevetnék, kicsit meglepődnék, de nem annyira, mert az ilyennek mindig van előszele, tetszene is, de megmondanám, hogy én meg nem vagyok ilyen lány sajnos/nem sajnos. :)
2016. szept. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%
Ha tetszene és nem úgy közölné, ahogy te leírtad, hanem normálisan, akkor simán dugnék vele, ha éppen én is ki vagyok.
2016. szept. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#12 Hogy lehet közölni veled, hogy "Szia! Dugunk?", hogy az neked tetszen, elfogadható legyen, tán bele is menj? :)
2016. szept. 14. 18:00
 14/16 Bummer ***** válasza:
100%

Ehhez nem kell nőnek lenni kérdező. "Szűk szavú" nyelvünk használva, egy kis "fantáziával" és megfelelő testi kommunikációval megoldható icipicit disztingváltabban is. :)

Ha két fél közt működik valami alap kémia már, egy elejtett célzás (nem kell konkrét legyen), egy tekintet is bőven elég tud lenni.

Amúgy csak úgy az igazi az ilyen alkalom, ha van benne egy kis adrenalin növelő "előjáték". :)

33/F

2016. szept. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Bummer ***** válasza:
100%
*az lemaradt az elején, hogy "ahhoz nem kell nőnek lenni hogy tudd miként kell másképp mondani".
2016. szept. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

#14 #15

Ahhoz valóban nem kell nőnek lenni, de palinak se. Én pl. pali vagyok. Bár sose próbáltam a fent említett taktikát, de tudom, hogy van akinek ez működik, persze nem 100%-os találati aránnyal.


S persze nem is azt kérdeztem vagy feltételeztem, hogy ez morálisan mennyire jó vagy sem. Persze kell a játék, de néha jobb lerövidíteni. Illetve jobb lenne.... :)

2016. szept. 14. 18:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!