Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi a véleményetek erről, mennyire lenne vevő erre valaki? Elméleti kérdés!

Figyelt kérdés

Az alábbi egy elméleti kérdés, nem társkeresés vagy hírdetés!


Tegyük fel, hogy szakítás után vagyok (nem így van), ezért elegem van mindennemű felelősségből, meg figyelmességből, és kötetlen kalandra, ilyesmire vágynék

Mennyire lenne találnék hasonló cipőben járó, vagy csak simá kalandra vágyó lányt, akivel pl név nélkül találkoznánk, lemennénk a Velencéi tóhoz egy hétvégére, lángosoznánk, strandolnánk, jól éreznénk magunkat, és nem utolsó sorban szexelnénk.

A kihasználás nem rossz, ha mindkét fél tudatában van vele és szívesen csinálják.

.. szóval kicsit lazítanánk, és kiélhetnénk akár titkolt vágyakat (amiket pl névvel, ismerettséggel nemmerne az ember felvállalni, vagy a korábbi párjával nem volt lehetősége kiélni).. mindezt álnéven..

azért mondo avelencei tacat mert ott van nyaralóm...és nyilván nyáron.. aztán hazamenne mindenki és név nélkül nem lesz belőle soha semmi, emiatt nem kell aggódni..

szóval eről mi a véleményetek? Elsősorban 16-22es korosztályhoz szól a kérdés. Van akinek ez megmozgatja a fantáziáját, benne lenne jlyesmiben? Ha igen, valami gondolatok hozza miért, vagy milyen feltétellel..


FIGYELEM! A kérdés elméleti, a válaszok és a mögöttük lévő emberek érdekelnek, nem ajánlattétel! És tiszteljétek egymás véleményét, ne hurrogjatok le senkit, köszönöm!:)



2016. jan. 17. 15:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
Én ennyiből azt vettem le, hogy ha létezne felsőbb hatalom és a lelkedbe látna, megágyazna neked a pokolban. Ha pedig a potenciális áldozataid is így gondolják, akkor hoppon maradsz. De ez csak egy elméleti válasz (:
2016. jan. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Potenciális áldozat? Milyen áldozat? Miért lenne helyem a pokolban? Fejtsd ki, nem értelek!
2016. jan. 17. 15:26
 3/15 anonim ***** válasza:

Érdekes. Amint elkezdtem olvasni, az volt az első gondolatom, hogy manapság mindenki ilyesmire vágyik. Ritka az elköteleződés, ezért sok ember keres hasonló kapcsolatot. Viszont ennek mi értelme? Név nélkül? És hogy hívjátok egymást azon a hétvégén? Ha olyan jó élmény lesz, hogy mégis megindít a felekben valamit?


A kérdésedre válaszolva: jó bulinak tűnik, de én nem szívesen mennék bele ilyesmibe. Idegennel, csak úgy. Engem nem vonz a dolog. 18L

2016. jan. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

3as, köszi a választ! Tontos része egyébként a kérdésnek a kiáb4ándultság. Az elején ugye egy szakítást írtam, és egy hosszabb kapcsolat után az ember néha elengedne mindent, amit másert kéll tenni... egy párkapcsolat önzetlen, és ez jól van így, de az önzőségnek is helyett kell adni néha...nem?


és a név a legkönnyebb, lehetne Tihamér és Dezdemóna, vagy bármi név ami tetszik:D


és persze lenne egy ismerkedési rész, akár már leutazás előtt egy óra séta, beszéd (pl arról miért lenne benne, mit vár el a kalandtól..) és ha nem tartja egyik fél vonzónak a másikat, akkor lehet mondani, hogy sorry, nincs azzal semmi baj:)

2016. jan. 17. 15:36
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Név nélkül ? Kinevetnélek a nő helyében.

Férfiként meg azt gondolom, hogy gerinced 0 lenne, mert még a nevedet sem mered az arcodhoz adni :)

2016. jan. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én benne lennék, de csak névvel.
2016. jan. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Akkor névvel, igazából nem ezen múlik:D a névtelenséget csak azért gondoltam, mert van akinek úgy könnyebb elengednie magát, ha anoním a kapcsolat, ha úgy alakul, később nincs az, hogy egyik megkeresi a másikat, mert érzelmileg kezd vonzódni, a másik meg nem.. gagynilyesmi... a kaland lényege, hogy nem kell a jövő felelősségét hordozni...

de jó, ha névvel, akkor névvel:)

6os, és Téged mi mozgat, hogy egy ilyenbe belemenj?

2016. jan. 17. 16:26
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem mennék bele, ha meg annyira kiábrándult lennék egy szakítást követően, akkor abban biztos lehetsz, hogy egy nőt keresnék magam mellé. Lelkironcs lennék egy pasi miatt, utána egyből mennék egy másikhoz dugni? Még mit nem! Akkor inkább egy szép, fiatal lány kellene, vagy egy érett felnőtt nő.

21/L

2016. jan. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
:D kinek a pap, kinek a papné:D köszi 8as!:)
2016. jan. 17. 16:54
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia


Elméleti síkon engem izgat, hogy lefeküdjek egy vadidegennel, akivel sohase találkoztunk és sohase fogunk, csak bejövünk egymásnak. Elképzelem mondjuk, hogy a liftben egymásra nézünk megállítjuk és egymásnak esünk, tuána elbúcsúzunk és megyünk a magunk útján. Nagyon is benne lennék - elméletileg.


A valóságban ilyen sohasem fog megtörténni, ahhoz túl sok a félelem, az elvárás, és a kockázat. És egy egész hétvégére elmenni egy idegennel a nyaralójába.. Hát, ilyet egy lány sem csinálna meg, és nem azért, mert nem izgatná a szex egy ismeretlennel, hanem mert fél a helyzettől.


21/L

2016. jan. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!