Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak ti mit tennétek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak ti mit tennétek, ha gazdag dubaji pasik lennétek és a szüleitek a feneketek alá rakott volna alapból pár sportkocsit meg egy nagyobb villát?

Figyelt kérdés
Keresnétek az igazit vagy szexelnétek mindenféle luxus prostival? Milyen országokba mennél el élvezni az életet és előadni a gazdag arabot? Vagy csupán azt mondanátok külföldön, hogy egyszerű arab vagy mondjuk Egyiptomból és a végén mondanád meg, hogy tele vagy pénzzel?

2016. jan. 17. 15:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megkeresném az igazit
2016. jan. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Keresném az igazit, nem szórnám a pénzt és hasznos dolgokkal foglalkoznék, nem kötném mindenkinek az orrára, hogy van pénzem.
2016. jan. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Felnyíratnám a hajam vennék fossszínű baseball sapkát elkezdenék hülyén beszélni és mindennap berúgnék valami snob gyökér discóba és hazavinnék egy kacsaszájú buta libát aki nyilván nem a pénzemért szeretne. Es hogy miert? Azért mert yolo!
2016. jan. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezt mindenki a mostani eszével mondja, de ha ebbe valaki beleszületik, más közegben nő fel, teljesen más értékrendje lesz. Persze most én is azt mondom, hogy keresném az igazit, nem szórnám feleslegesen a pénzt, de abban az esetben egy teljesen más ember lennék, szóval nincs sok értelme ezt mondanom. :D
2016. jan. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 opened paradise ***** válasza:
91%
Irigykednék a magyarokra,hogy nincs akkora problémájuk,mint nekem a koktèl ernyőm színének kiválasztásával.
2016. jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagyok gazdag dubaji pasi, így nem tudom abban a helyzetben mit csinálnék..
2016. jan. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Megvenném Dan Bilzerian szakállát, és kiposztolnám a facebook-fiókjának a falára, hogy #WhoIsYourDaddyNow
2016. jan. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én felvennélek téged szolgámnak
2016. jan. 17. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A 4-es jól mondta.


Amúgy lenne 3-4 rendes feleségem, tőlük összesen olyan 6-10 gyerekem és mellette még sok szép szeretőm is.

A gyerekeimmel próbálnék sokat foglalkozni és apaként nevelni őket.


Amit a kérdező leírt, az csak hülye romantikus filmekben van (hogy valaki titkolja a gazdagságát, meg ilyenek). A valóságban a 99% nem tenne ilyet.

2016. jan. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#4, #9: Ez valószínűleg így van, más emberek lennénk, ha eleve ilyen környezetben nőttünk volna fel, de ha jobban belegondolsz, akkor ilyen erővel minden ilyen jellegű "mit tennél X helyében?" kérdés értelmetlen, hiszen ha az ő életét élted volna, másképp gondolkoznál.


Jelen értékrendem szerint én biztos az igazit keresném és ha nem is titkolnám azt, hogy jómódúan élek, de nem is hivalkodnék fölöslegesen.


Ja és nem lenne 3 feleségem. Egy is bőven elég lenne, még sok is. :D

2016. jan. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!