Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Átszakadt a szűzhártyám?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átszakadt a szűzhártyám?

Figyelt kérdés

A napokban fogalmazódott meg benne a kérdés, hogy van e még szűzhártyám..

3 ujjam felmegy ha elég nedves vagyok. Van, hogy fájdalom nélkül van, hogy minimális fájdalommal.

Emlékszem, hogy egyszer reggel maszturbáltam és kicsit vérzett. Akkor kellett megjönnie és én annak tudtam be.

Ott van még a szűzhártyám? Ennyire kitágult volna?



2015. szept. 1. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
3 ujj, kedvesem? Te sem vagy már technikailag szűz... az vastagabb, mint sok farok...
2015. szept. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Őszintén? Nekem 2 sem megy fel. Vagyis lehet, de azt láthatod szerintem tükörből. Hüvely bemenetnél megvan az a kis "gumo"?
2015. szept. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszer én is véreztem ilyen helyzetben,de szerintem csak részlrges szakadás volt
2015. szept. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Tükörben meg tudod nézni?
2015. szept. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!