Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rámoccantam egy tőlem idősebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rámoccantam egy tőlem idősebb nőre, de miért így reagált?

Figyelt kérdés
Benyögte, hogy csak nyalás lehet, mert fiatalabb vagyok. De eddig nekem az jött le, hogy kevés nő éri be csak ezzel. Viszont voltam vele párszor,de tényleg nem léptet tovább. Most akkor ez korfüggő vagy mi? Vagy csak én tudtam rosszul, hogy egy nőnek kevés ha csak nyalják?
2016. jan. 18. 09:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

egyelőre ne várj többet. nyalogassad még. ellesztek. később még hirtelen rád vetemedhet és az egész farkad elszopogatja a puncival. volt nincs :D

lehet arra kiváncsi hogy dugás nélkül mennyiket nyalsz

2016. jan. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak annyit, hogy úgy érzi, veled megteheti. Oka meg simán lehet az, hogy csak ezt a részét csinálták jól neki eddigi partnerei, vagy pont ezt akarta volna és pont ezt nem kapta, vagy akár az is, hogy így akarja törleszteni, hogy korábban férfiak az ő igényeit nem vették figyelembe.
2016. jan. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha egyszer azt szereti? Örülj, hogy annyit kapsz!
2016. jan. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem korfüggő valószínű ő még nem lépett túl azon, hogy fiatalabb vagy, és valószínű idő kell neki.

Adj időt, addig nyalj és ujjazz lelkesen, lássa, hogy jó vagy és szívesen csinálod. Előbb utóbb meghálálja.

2016. jan. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

:D


Ha egy csaj kiírná, hogy felajánlkozott egy idősebb pasinak, de az kijelenti, hogy csak szo.pás lehet, mit gondolnátok?


Na pont ezt csinálja ez a nő is!

Jól kihasználja, hogy egy kis taknyos odavan érte, és minden nap fényesre nyalatja a pun.ciját, viszonzás nélkül. Aztán megun, és lapátra tesz.

2016. jan. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Viszonzásképp kapsz valamit? Kézimunkát legalább? Vagy azt sem? Neked enged valamit?
2016. jan. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mekkora balek vagy.
2016. jan. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Mindig úgy indul neki a dolog, mintha ő is működne rajtam, aztán mégsem. És nem vagyok taknyos...annyira :D
2016. jan. 19. 10:50
 9/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2016. jan. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Legyen elég annyi, hogy 17 év van köztünk.
2016. jan. 21. 11:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!